Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit tennétek a helyében?

Figyelt kérdés
Szörnyű dolgot tettem.A barátnőm nálunk aludt,de átkellet szaladnom a legjobb barátomhoz,mivel ő pesten dolgozik örültem hogy végre láthatom.Kicsit ittunk is.Kisé ittasan haza tekertem,ha tudom hogy iszok autóba nem szoktam ülni.Már vártak itthon,a barátnőm kicsit kiakadt hogy spicces vagyok és bár nem mondott semmi bántott abban a pillanatban provokációnak fogtam fel.Sajnos amúgy is hajlamos vagyok a konfliktus keresésre nem tudom miért.Össze vesztünk a szüleim előtt és nagyon durvákat mondtam neki.A barátnőm intézetis volt.Olyanokat mondtam neki hogy "örüljél hogy nekem kellesz ha már apádnak,anyádnak nem kellettél","Legalább nekem vannak olyanjaim hogy szüleim nem úgy mint egyeseknek ".A szüleim bevédték a barátnőm,anyának is beszóltam mert hirtelen úgy éreztem ellenem fordult.Nagyon szégyenlem,beszél még velem a barátnőm,de nagyon sokat sír,nem akartam ezt tenni,nem tudom mi hozta ki belőlem ezt,mert sose csináltam ennyire durvát senkivel.Hogy érhetném el hogy tényleg megbocsátson,mert szeretem őt.Hülye voltam.
2018. szept. 14. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Azon csodálkozom, hogy egyáltalán még egyetlen szó erejére szóba áll veled.


Viszont ahol már egy vita ilyen indulatokat szül, azt a kapcsolatot amilyen gyorsan lehet le kell zárni.

Mert te sem vagy a helyeden mellette, és ő sem melletted, pár évig fogjátok húzni egymás fejét, de hosszútávon nem fogtok együtt maradni az tuti.

2018. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

1+


*Olyanokat mondtam neki hogy "örüljél hogy nekem kellesz ha már apádnak,anyádnak nem kellettél","Legalább nekem vannak olyanjaim hogy szüleim nem úgy mint egyeseknek ".


*Azon csodálkozom, hogy egyáltalán még egyetlen szó erejére szóba áll veled. Én biztosan nem álltam volna veled szóba többet. Még szerintem meg is undorodtam volna a helyébe az egésztől. De amint látni, ő sem szerelemből van melletted, mert egy magára adó valaki,aki nem érdekből van melletted, pénzért az ebben a helyzetben fogja a csomagját és megy. Szó nélkül. Cirkusz nélkül, és nem sajnáltatja magát a rokonaiddal. Szóval a nőci is egy elég stiklis, és nem érzelemből van melletted.

2018. szept. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pénzes mielőtt valaki azt hinné.Ezt az egész balhét mint írtam ittasan provokáltam ki.:(
2018. szept. 14. 16:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az nem számít, ha ittas voltál, ne fogd az alkoholra! Sajnos, ha ez előfordult, többször is fog majd.

Ha egy kicsit is szereted a barátnődet,akkor szakíts vele. Nem érdemel meg téged. Neked sajnos nem való kapcsolat.


34N

2018. szept. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
3 Ez a nő nem szeret téged, ami neked nem pénzes, az neki az, mert nem kell fizetnie 100eFt-ot egy albérletért.
2018. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne fogd már a piára basszus! Voltam én is már részeg, nem is egyszer kicsit is meg nagyon is de ekkora hülyeséget nem csináltam soha. És ennyire soha nem lettem volna kepes megbántani akit szeretek. Ez csak duma. A megcsalósok is sokszor a piara fogják. Ez nem ennek a függvénye. Kifogás.
2018. szept. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzá tennék hogy az alkohol kihozza az emberekből az őszinteséget. Részeg ember őszinte. Közhely de igaz. Szóval (nem sértésből) lehet hogy te magadnak ezt nem vallod be de elképzelhető hogy valójában is így gondolod.
2018. szept. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5

Áruld már el, hogy sikerült ebbe a történetbe belelátnod azt, hogy a barátnőjének a pénze kell...

2018. szept. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#4: Igazat adok Neked teljesen. Te kérdező, pont azzal éltél vissza, ami neki a legjobban fáj az életében. Borzasztóan mocskos dolog volt. Ezt csak azzal (és egyetlen egyszer) teheted jóvá; ha elé állsz és elmondod, hogy egy igazi majom voltál; beleléptél szaros cipővel egy nyílt sebbe. Vállad és bánd meg őszintén. Ha meg nem megy, akkor tényleg nem érdemelsz párkapcsolatot.
2018. szept. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!