Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bosszúból mondta ezt a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszúból mondta ezt a párom?

Figyelt kérdés
Napok óta kisebb veszekedések vannak köztem és a párom között. Ma reggel néztem a telefonját és lattam hogy kapott egy SMS-t tinder kódot. Pedig az alkalmazás nem volt le töltve. Aztán azt mondta hogy nem fog foglalkozni a bátyámmal mert csalódott benne de mégis kibeszélt neki tegnap este. Aztán én ma reggel szakitottam vele ezért, mert hazudott a szemembe a tinderről mert azt mondta be se regisztrált. És miután én szakitottam fel hívott hogy miért kell rögtön szakítani, én kiosztottam és azt mondta amúgy nem szeret. Ezt bosszúból a szakítás miatt mondta vagy lehet így is gondolja? 20 /L vagyok ő 25\ F
2021. febr. 9. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakitottal vele nem mindegy mit gondol?
2021. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Elképzelhető. Bántja az önbecsülését, hogy te szakítottál vele.

Nálunk is hasonló volt, szakítás után olyanokat mondott az exem, hogy amúgy sem voltam számára jó, az elvárásainak nem feleltem meg. Persze aztán 3 nap után jött bocsánatot kérni, hogy nem úgy gondolta, hirtelen felindulásból csúszott ki a száján...

2021. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem szeretett hogy tudtál vele szakitani?
2021. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Meggondolatlan volt, amikor kimondta, hogy nem szeret. Azért hívott fel, mert rájött, hogy butaságot tett. Tisztázzátok (ha jónak látod) a kialakult helyzetet és dönts/-etek.
2021. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Már teljesen mindegy
2021. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tok egyszeru dolgod van. Nem szeretett, ezert szakitottal vele. A tobbi lenyegtelen. (Ne kisfiukkal kezdj.)
2021. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!