Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kezdjek ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

Olyan bosszantó tud lenni, amikor azt kapom a páromtól hogy 28évesen miért nem vagyok ilyen komoly vagy amolyan ember, és hogy ebben a korban már ilyenek kéne hogy legyek meg olyannak.


És közben ő 32éves és gamerkedik, és az álma hogy majd híres gamer játékos lesz, és sok baromságot szokott beszélni és mondani. De ő hozzám meg úgy áll, hogy bezzeg én ennyi idősen miért nem vagyok ilyen okos vagy amolyan hozzá állású. Jah én nem lehetek laza, vagy nem baromkodhatok mert azt az én koromban már nem illik? Nem is értem az egészet annyira idegesít amikor ilyenket be szól, vagy ha olyan a szituáció azzal jön tiniként viselkedek vagy gondolkodom, de e közben sok mindenben ő meg ovádásként de sose veszi észre magát. Nem is értem miért beszél velem így amikor ő meg milyen.



#emberek#kor#vicc#komolyság#humor#szokások
2021. febr. 9. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lol, mit csinálsz te egy ekkora, naagy "gamerrel"? :D csoda, hogy méltónak talál magához 😂😂 hát nem?
2021. febr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

32 évesen már nem lehet nagy gamer. Abban a sportban már öregnek számít. 16-24 évesek között vannak a sikersek.

Azt nem értem, hogy miért vagy olyan emberrel, aki mellett nem lehetsz önmagad. Ennek így mi értelme? Ha te játékos, szeleburdi személyiség vagy, keressél olyant, aki így is tud szeretni.

2021. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ő azt mondta 32évesen is lehet mert ott nem a kor a lényeg mert vegyes korosztály játszik és ott vannak tinik és 40évesek is nincs korhoz kötve.
2021. febr. 9. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából te élsz egy gyerekkel, kérdező. De ezt magad is leírtad. Hol a kérdés és a probléma? 🤷
2021. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
AZ ahogyan ő áll hozzám és amikkel engem rágalmaz és nem értem miért nem veszi észre magát, és miért velem kötekszik és vár el tőlem olyanokat amik benne sincsenek meg.
2021. febr. 9. 22:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!