Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Programok vírus helyzet alatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Programok vírus helyzet alatt?

Figyelt kérdés

Ti milyen programokat csináltok ezalatt az időszak alatt a párotokkal? Konkrétan mi már kifogytunk az ötletekből. Nem szeretném, hogy ellaposodjon a kapcsolat, mert mindketten igényeljük a programokat.

22/L



2021. febr. 11. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Barátokkal vagyunk minden hétvégén.
2021. febr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha tényleg összeilletek, akkor nem fog elkaposodni. :)
2021. febr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi rendszeresen járunk kirándulni, túrázni, lovas túrákra, geocachingelni (nézzél utána ha nem ismered), télen itt belföldön síelni egy egy napra, kutyákkal kirándulunk.


Otthon meg lefoglaljuk megunkat. A párom most tanul az youtubról egy animációs programot, én meg szintén a youtubreról ukulelézni tanulok, de sokat társasozunk, kirakózunk, ha megunjuk valamelyik társasunkat akkor eladjuk, és veszünk egy másikat. Kártyázni is szoktunk, úk kártyajátékokat tanulunk meg, kinézünk egy receptet és megfőzzük, sütjük.


Könyveket ajánlunk egymásnak, ha elolvastuk, akkor arról beszélgetünk.

Plusz a szokásos dolgok, filmeket nézünk, szexelünk, teszünk-veszünk.

2021. febr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
*bocsi az elütésekért :(
2021. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
tura, tarsas, meg felvasarolhatjatok az egesz szexshopot online es mehet a bdsm orrba-szajba (szo szerint)
2021. febr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én olvasni szoktam. Már régóta szeretek olvasni, ha valaki kéri, tudok ajánlani jó, olvasmányos könyveket.
2021. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Koronavírus: uniós programok a fiatalok foglalkoztatásáért ...

www.europarl.europa.eu › news › headlines › society › k...

2020. júl. 15. — A járvány miatt rengetegen veszítették el a munkájukat, és a fiatalkori munkanélküliség továbbra is az egyik legfőbb probléma az EU-ban.

Hiányzó: kitalálni ‎1 ‎párnak ‎időszakban.


15 randi program, amire minden párnak el kell mennie a ... - JOY

www.joy.hu › 15-randi-program-lista-99058

15 randi program, amire minden párnak el kell mennie a kapcsolat első évében ... a rózsaszín ködös időszakban egy darabig ki sem mozdultatok a négy fal közül. De nem szabad elfelejteni, hogy akkor is fontos programokat szerveznetek, ... 1. Klasszikus mozi és vacsi. gif. A legtöbb páros még a kapcsolat elején sort kerít ...

Hiányzó: kitalálni ‎vírusos


A vírus “mellékhatása”: generációkat kötött össze egy magyar ...

szocio.atlatszo.hu › 2020/05/31 › a-virus-mellekhatasa-...

2020. máj. 31. — Sokat gondolkodtunk azon, mit lehetne mégis kitalálni a számukra, amivel eltölthetik ... valamint egy ingyenesen hívható telefonszámon (+36-1-391-4710) keresztül ... A fiatalok körében hamar népszerű lett a program – több okból is. ... Elképzeltem, milyen lehet nekik ebben a helyzetben, és úgy éreztem,

2021. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!