Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántottam a párom, és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a párom, és most nem áll szóba velem. Hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy túl bonyolult, egyszerűen ő nagyon érzékeny. Mondta, hogy nem szakít, de akkor is rossz nekem, hogy nem veszi fel a telefont, és pattint. Mit tehetnék? Tudom, én is hibáztam, de ő is azért valahol, szóval ő is vétkes. Azért nem bonyolódok bele, mert röviden nem tudnám leírni. Inkább engesztelő tanácsokra lennék kiváncsi. Köszönöm.
2021. febr. 11. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Semmit, megvárod míg visszajön magától.
2021. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos én is szoktam ezt a makacs, elutasító politikát folytatni, mint a párod. A legjobb, amit tehetsz ilyenkor, hogy 1-1x próbálj kezdeményezni, aztán hagyd a p*csaba. Ilyenkor van ideje elgondolkodni, hogy ő is egy barom volt. Lásd: én.
2021. febr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy kivárok, legfeljebb néha próbálkozok, csak rossz ez így, hogy tehetetlen vagyok, és nemtudom mi lesz.
2021. febr. 11. 19:40
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Ha csak hisztizik, mint néha én, akkor nem lesz semmi, csak bemondó ember. Viszont beszélj vele majd erről, ha újra minden happy, mert ki fog csinálni egy idő után. Én már sokat fejlodtem..
2021. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem szakít, de meg se akarja beszélni, inkább játszmázik. Hány évesek vagytok? Tiszta dedó, amit csinál. Én hagynám a picsába. Marha sokat vesztenék vele.
2021. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Haygd ott a fenébe. Komolyan ilyen emberrel akarsz együtt élni, aki a legapróbb problémára bevágja a hisztit, meg nem szól hozzád, ignorál napokig?


Aztán miután már megesz az ideg, kegyesen megengedi, hogy bocsánatot kérj. És ez így fog menni, a végén meg már meg sem mersz szólalni, nehogy "megbántsd".


Az ilyen dedós kölyköt ott kell hagyni az első hisztijénél, játszmázzon mással.

2021. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!