Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 évesen a pároddal mennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen a pároddal mennél nyaralni vagy a szüleiddel?

Figyelt kérdés
2021. febr. 16. 18:18
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ilyenkor elmennék Görögországba, utána meg a párommal Balatonra, nagyon max. akkor választanám csak a Balatont, ha már időre lefoglaltunk szállást, amit nem lehet áttenni más időpontra pénzveszteség nélkül.
2021. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
83%
1,5 éves kapcsolatban akkor szülőkkel és elvinném a párom. Ha csak nincs félretett pénzetek ilyen fiatalon, hogy elmenjetek külön.
2021. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
83%
én is vinném magammal a páromat Görögországba, utána vele is elmennék kettesben Balcsira
2021. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
63%
Hát nem a legideálisabb csaj szüleivel együtt nyaralnia a kandúrnak.
2021. jún. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mi felénk egy 1,5 éves kapcsolatban családtagnak számított már a párom, és jött a szüleimmel pár napra
2021. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehet mindkettővel?

Az, hogy két külön nyaralás, vagy a párom és anyukám is jön, mindegy. 19 évesen is így csináltam volna.

2021. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
nagy mamit is hoznám barinő mellé, hogy valaki kaját is csináljon meg ki mossa a cuccokat..
2021. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Rég voltam 19éves, de párommal. Nekem a párom szüleivel közös program az nem mindig sűlt jól el. Falusiak voltunk gazadálkodtunk,udvarláshoz a besegítés a gazdaságukban is hozzá tartozott. Ott úgy minden jó volt, ott ettem sokat közös munka után ott aludtam, vagy ha mi nálunk volt teendő átjött ő anyunak besegíteni főzésben....

Tényleg minden működött jól.

Nyaraláskor anyukája főleg teljesen megváltozott, olyan programokat akart amihez nem volt kedvem, ha nem szerettem volna azt mást szerettem volna csak feszűltség volt. Inkább kettesben vagy baráti párokkal...

2021. júl. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
A férjemmel mentem.
2021. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Csak is a barátommal!
2021. júl. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!