Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én érzem úgy, hogy itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy itt valami nagyon nincs a helyén?

Figyelt kérdés

A barátnőmet ráakarta venni a barátnője egy hármas szexre..Nem örülök ha ezzel a barátnőjével tölti az időt, de mégis a barátjának tekinti.

Ti mit gondoltok? Igaz barát az ilyen? Nem megalázó beugrasztani harmadiknak egy barátot?


2021. febr. 17. 16:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Ettől miért ne lenne igaz barátja? Én nem értem az összefüggést.
2021. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha hagyja magát rászedni, akkor aligha van veled megelégedve...! Én ellenezném neki, ill. vagy én, vagy a hármas, később netán a gruppen...
2021. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
16%
Miert nem csinaltok 4-est?
2021. febr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Én akkor sem látom, hogy miért ne lenne ettől igaz barát, mert barátot nem megalázó megkérni erre. Az már más tészta, hogy rád nézve sértő, mert te vagy neki. De ettől függetlenül ezzel nincs baj szerintem, mert hogy ezt kérdezted. Mondjuk valószínűleg téged nem néz sokba.
2021. febr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ekkor még nem voltunk együtt és a barátnőm nagyon magányos volt és ezt kiakarta használni ez a barátnője a pasija kielégítésére..Ne mondjátok már nekem, hogy ez helyes dolog..
2021. febr. 17. 16:37
 6/19 anonim ***** válasza:
30%
Hát én nem tartanám igaz barátnak azt, aki szexelni akar velem.
2021. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
Most vagy valami olyat tud a te barátnőd barátnője, amit te nem (bár ha ezt megosztotta veled a barátnőd, akkor tán nincs mitől tartanod), vagy egyszerűen nem vesz téged szarba se.
2021. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
7-es vagyok, ezt az újabb fejleményt nem láttam, hogy ez előtted történt volna, szóval így irreleváns, amit írtam xD
2021. febr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Ja, hogy még szingli is volt akkor? Hát, akkor abszolút nem értem, mi a problémád.
2021. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha szingli volt akkor ez teljesen átlag dolog. Kinek mi köze hozzá mit beszélgetnek ők ketten és mire kéri meg?
2021. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!