Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én érzem úgy, hogy itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy itt valami nagyon nincs a helyén?

Figyelt kérdés

A barátnőmet ráakarta venni a barátnője egy hármas szexre..Nem örülök ha ezzel a barátnőjével tölti az időt, de mégis a barátjának tekinti.

Ti mit gondoltok? Igaz barát az ilyen? Nem megalázó beugrasztani harmadiknak egy barátot?


2021. febr. 17. 16:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%

Bizony, bizony, már a fő kérdésben tudatnod kellett volna velünk, hogy megismerkedésetek előtt kapta az ajánlatot. Ezek tudatában az írom, hogy örülj annak, hogy a barátnőd ennyire bizalmas dolgot elárult Neked. De ha netán most lenne hajlandó a hármasra, akkor tartom magam a fenti válaszomhoz, hiába vagyok lepontozva nullára.

Ffi.

2021. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

Ha valaki magányos és hármasra vágyik, miért zavar? Nem is voltatok együtt.


Azért mert valaki kanos vagy magányos, még mindig ott az agya és el tudja utasítani, amit nem akar, aki pedig annyira ösztönlégy, hogy képtelen rá, szerintem azt se kell sajnálni, hiszen kiéli vágyait.

2021. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Beteg emberek vagytok..
2021. febr. 17. 17:34
 14/19 anonim ***** válasza:
Engem egy dolog erdekel, amit eddig senki nem kerdezett meg. Elnezest hogy elterek a tematol es netan csalodast okozok a valaszadoknak, kerem ertsek meg az en nezopontomat is, meg ha masok szamara ez frusztralo is lehet. Tehat tisztelettel kerdeznem, kedves kerdezo, de tenyleg mely alazattal....ES BELEMENT A HARMASBA LEGALABB?
2021. febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha bele is ment a hármasba, az akkor volt, amikor a Kérdező még nem ismerte.
2021. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
55%

Engem is kert egy volt noismerosom. Kapaszkodott a szeretoibe, labtorkojuk volt, barmit megtett, megsem maradtak meg.

Tolem mikor megkerdezte, szepen mondtam, hogy errol nem is akarok tudni tobbet.

Masodszor pedig mondtam, hogy nekem ennyi eleg volt, koszi.

Harmadikat tarskereson, szexoldalon kene toborozni, nem ismerosi korbol.

2021. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne senkim, lehet hogy kipróbálnám a hármast. De nem baráttal. Nekem fura lenne egy barátnőmmel meg esetlegesen a pasijával lefeküdni. Akkor már inkább idegennel.

De ha mondjuk egy barátnőm lenne meg egy random pasi, akkor lehet hogy megfontolnám. Nem hiszem, hogy ebben lehet mérni a barátságot. Nyilván egy barátban jobban megbízol.

2021. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha szinglikent nem ment bele ráadásul úgy, h magányos volt, akkor pláne nem fog ha veled van kapcsolatban. Ne aggódj.:)
2021. febr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te még a kanyarban sem voltál, mikor ezt megkérdezte tőle a barátnője? Ennek ellenére nem ment bele (gondolom, mert akkor azt írtad volna). Csak én nem értem a problémát???
2021. febr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!