Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy bánt a dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy bánt a dolog, vagy eltúlzom?

Figyelt kérdés
Folyamatosan veszekszünk a párommal, nekem szív problémáim vannak, nem bírtam nála maradni, hazajjöttem. Egyrészről magány kell gondolkodni, másrészről itt közelebb a kórház, ha a szívem mégsem "normális" könnyebb bemenni a felügyeletre. Tegnap délután óta, rám sem írt hogy megkérdezze hogy érzem magam. Ha rosszul lettem volna, vagy kinyúlok itt egyedül az sem zavarja!? Milyen szeretet /szerelem az ilyen??
2021. febr. 19. 03:08
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Veszekedtetek, és el mentél. Talán ő is rosszul van, és neki is magányra van szüksége. Erre nem gondoltál? Hogy a másik mit érez? Nem csak felháborodsz, hogy milyen már ez, hanem mondjuk megkérdezed, hogy vajon miért nem írt, vajon milyen viselkedésemmel válthattam ki, hogy ne érdekeljem?
2021. febr. 19. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Igazad vsn. Megkérdezhette volna főleg ha tudja hogy nem vagy jól
2021. febr. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
A betegséggel zsarolás is nagyon primitív módszer. Ha beteg vagy jelezd, ha nem akkor meg ne sírj!
2021. febr. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem az is normális, hogy nem ír, hisz elhagytad minden szó nélkül, valószínűleg arra vár, hogy keresd, ha pedig nem vagy számára fontos (hisz ugye a vitát úgy oldottad meg, hogy elmenekülsz), akkor ennek annyi.
2021. febr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ha valóban krónikus beteg vagy és hirtelen rosszul leszel, akkor van már pár trükk a tarsolyodban, hogy mit tegyél. Hívhatod a mentőket, családod, barátaid, szomszédaid, bemehetsz a közeli kórházba... Te mentél haza a vita miatt. Ha egyedülálló lennél, akkor is pont ugyanezt kéne tenned. Most akkpr szerinted örökre a párodat fogid okolni a betegséged miatt, belőle meg kizsarolod, hogy mindig vigyázzban álljon, mert "mi van ha rosszul leszel"?
2021. febr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
A betegséged használod, hogy mindenki csak veled foglalkozzon, mi?:D
2021. febr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4%

Ne higyj a kritikus hozzászólásoknak! Jól érzed, sajnos nem vagy elég fontos neki. Nem érdekli, mi van veled, nem szeret téged igazán. Saját magát szereti 😔 Sorry, de ez az igazság...

Minden jót neked, gyógyulj meg!!


F.

2021. febr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2021. febr. 19. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!