Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti 1-2 nap találkozás és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti 1-2 nap találkozás és egy együttöltött hétvége sok vagy kevés?

Figyelt kérdés
2021. febr. 20. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát kinek mi
2021. febr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az h a parommal toltom a hetveget az alap. De ezen felul szeretek meg a heten minimum 1-2 delutant estet egyutt tolteni. Nyilvan ahogy kezdem megszeretni a masikat ugy akarok vele egyre tobb idot eltolteni..kesobb egyutt elni stb. 27/N
2021. febr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De a másiknak esetleg dolga van otthon (takarítás). És mi van azokkal, akik hétvégén/este dolgoznak (orvosok, ápolók, áruházi dolgozók, nyelviskolai tanárok, pilóták, légiutaskísérõk, vendéglátósok)?
2021. febr. 20. 11:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne máshoz igazodj. Neked kell érezni, hogy mi a kevés és lehetne-e sűríteni, vagy mi Neked a sok és lehetne-e ritkábbá tenni.

Minden pár különbözhet, tehát magatokhoz igazodjatok, ne máshoz.

2021. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Az első pár hónapban, mikor még csak bohóckodtok, megfelelő. Hosszú távra szánalmas.
2021. febr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerinted mennyi az idealis?
2021. febr. 20. 12:41
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem is tudom... Mondjuk akitől akarsz valamit, azzal szép lassan az együttélést tervezni, nem pedig összejárogatni, mint a haverok meg a kurvák?
2021. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Heti 3 nap az ember a saját dolgával foglalkozik... edzés, barátok, hâzimunka
2021. febr. 20. 12:57
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Ezt neked kell érezned, hogy sok vagy kevés. Számomra még sok is volna, mert én utoljára egy tapadós pasit fogtam ki, aki első naptól rajtam lógott, mert szerinte ilyen egy kapcsolat , hogy sülve főve első nap után együtt kell lenni ( nem vagyunk tinik felkiáltással ) , tette magát este hogy elalszik, hogy ne tudjam hazakuldeni, habár csak este akart felugorni egy “ félórára”, nekem még nagyon új volt az egész meg se szoktam, de már fokyton a nyakamon volt, ha mégis szóltam, hú nekem fogalmam sincs mi a kapcsolat !

Normális emberek akkor bújják igy egymást, amikor már megszerették, megszokták egymást, mindennek megvan a maga ideje.

De mostanában fordítva történik, fejest illik ugrani a kapcsolatba, hamarabb tudod meg a farka méretét, mint hogy ki is az az ember, mire kiderül jellemtelen, bosszúálló valaki, addig már elenyelgett vele az ember egy jó darabot

2021. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Normális, hogy az edzés, munka és barátok fontosak, mert 2 hét után ha szakittok, ott maradsz ahol a part szakad. Egy kapcsolatban a bizalom kiépítése időigényes feladat. Ha mindent hanyagolnod kell miatta, az a kapcsolat nem fog tartani, mert nem egészséges
2021. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!