Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónapja nem találkoztunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja nem találkoztunk a Covid miatt (ottalvósan), közölte neki még fél év (!) kellene, hogy kipihenje magát. Ti kidobnátok?

Figyelt kérdés

Már kezd elegem lenni ebből a szexmentes kapcsolatból, hogy 27 évesen egy ilyenbe döglődök, de eddig nyeltem, mert nagyon szeretem, de már elegem van. Minden hétvégén le vagyok pattintva, hogy ő fáradt. Aztán még gyereke sincs, 5kor kell, pedig fél 9re jár dolgozni 6ig.

Jövő héten lesz a születésnapom, ha arra se hoz egy szál virágot és meg se köszönt, akkor nagyon dühös leszek.

Ti kidobnátok? A fél évnél elszállt az agyam, hogy ezt így 4 hónap után benyomja. Mondjuk el is tudnám hinni, napközbe fel se tudja nagyon venni a telefont, mert a sok a munkája, de meddig lehet ezt eltűrni?? Covid ide vagy oda. És nem közvetlen egészségügyi dolgozó, csak annak képzeli magát (informatikus).



2021. febr. 9. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudod kidobni, mert nem vagytok együtt. Legfeljebb te azt hiszed.
2021. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Hát, ha te elhiszed, hogy dolgozik, attól fáradt! 😁
2021. febr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Az ilyen gyökerek miatt szégyellem már mondani a lányoknak ismerkedéskor, hogy informatikus vagyok, mert már látom a fogaskerekeket az agyukban forogni, hogy milyen múltbéli negatív tapasztalataik vannak az ilyen életképtelen szerencsétlenekkel.


Én már eddig sem tűrtem volna, már rég szakítanod kellett volna az ilyennel. Nem is értem, ezeknek minek barátnő?

2021. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap után már nem vettem volna be ezt a dumát... Gyanús,hogy van neki valaki, veled meg csak játszadozik. Akinek fontos a párja,az nem fog hónapokig a fáradtsággal takarózni és kibújni a találkozók alól..
2021. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem okoz számodra nagy változást, ha kidobod. Ugyanolyan lesz, mint most, csak nyugisabb. :)
2021. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nincs senkije, még bevásárolni se megy el nagyon...Mert h nincs hozzá energiája. Egész nap veri a billentyűzetet, este is gyakran. Még pluszba is elvállalt munkákat ingyen ...
2021. febr. 9. 20:44
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Mindezt úgy állítod,hogy kb nem is találkoztok soha. Persze, ingyen munkák de rád nincs ideje:) Ha elhiszed ezt, meg is érdemled.
2021. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Hú de naív kislány vagy.
2021. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Hú, de rég kidobtam volna már! Illetve szakítottam volna.
2021. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Te még mindig benne vagy ebbe a kapcsolatba?? :O
2021. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!