Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha magányos vagyok a párom mellett?

Figyelt kérdés

Most költöztünk össze pár hete, értem én hogy reggeltől estig dolgozik, de hétvégén sem erőlteti meg magát pl. Még most is alszik.

Tegnap éjszaka is hajnalig nézte a tv-t, miközben én arra vártam hogy végre együtt legyünk együtt aludjunk, hát várhattam egyedül kellett elaludnom.

Nem vagyunk túl régóta együtt eddig távkapcsolatba éltünk most kéne lobognia a szerelemnek ehelyett azt érzem hogy inkább megy tönkre az egész mindig egyedül vagyok és rá várok ő pedig úgy látszik tesz rá.

Ez normális?


2021. febr. 20. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Nem, de jó esetben nem arról van szó, hogy ennyire nem érdekled, csak megszokta, hogy nem kell senkihez alkalmazkodnia és azt csinál amihez épp kedve van, akkor amikor jónak látja és nem alkalmazkodott még az új helyzethez. Beszélj vele, hogy szeretnél több időt együtt tölteni. Ha próbálkozik, akkor van esély, ha továbbra se hajlandó erre, akkor nem sok értelme van így vele lenni.
2021. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de most megismerted. Mennyi idősek vagytok?
2021. febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lakva ismerszik meg.

Kinyitottad a szadat? Vagy csak várod, hogy kitalalja a gondolatod?

31N

2021. febr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ma már ez mindennapos, a lényeg akkor is az, hogy legyen a másik mellett valaki. Társas magányban gazdag ez a nép...
2021. febr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!