Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez 24 évesen? Magányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez 24 évesen? Magányos vagyok, a családon kívűl úgy érzem, senkim sincs.

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok,egyetemre járok,úgy gondolom,nem nézek ki rosszul,kedves vagyok másokkal,segítőkész,őszinte,mindenkinek meghallgatom minden problémáját,alkalmazkodó,mindezek mellett még jól is tanulok,sokat olvasok,ezáltal művelem magam.Mégis magányos vagyok,a családon kívűl úgy érzem,senkim sincs.Se barátnőim,se barátom.Előző sulijaimból megmaradt 1 "barátnő",de ő is inkább csak olyan,akivel jót dumálok,aztán nem látom 3 hétig.Ha meg kellene nevezni egy velem egyidős lányt,akit bármikor felhívhatnék,ha szükségem van rá,nem tudnék,pedig engem bármikor hívhat bárki.Az egyetemen is beszélgetek,barátkozok,de azoknak a lányoknak már mind nagy haveri,baráti körük van,és máshol is laknak,mint én.Próbálok felhívni oylanaokat,akikkel már rég beszéltem,de jól elvoltunk.Kettővel is találkozni akartam,egy nem ért rá,a másik egyszer eljött,de azóta nem keresett.Barátom még SOHA nem volt,és ezt rajtam kívűl már a családom is kezdi cikinek érezni,nem beszélve a "Mikor lesz az eküvőd?" rokonokkal együtt.Randizgattam pár sráccal,de egyik sem jött be igazán.Olyan furcsák voltak...Soha nem beszélgettem sokat fiúkkal (a bátyámon kívűl),legfeljebb annyit,hogy na,mit kell tanulnod,meg köszönés,aztán ennyi.Sokan haveri körön belül ismerik meg az igazit,de nekem oylan sincs.Interneten is keresgéltem már,hasztalanul.24 éven át hittem,hogy megtalál a szerelem,lesz majd nekem is sok barátom,de már úgy érzem,hogy kiégtem,pedig még fiatal vagyok.Belefáradtam abba,hogy én keresgéljek,hívjak másokat,ha én nem lépek,senki sem lép körülöttem.Lehet,ez úgy hangzik,mintha sajnáltatnám magam,talán legbelül ezt is teszem,de ezt veletek is meg akarom osztani.Van racionális magyarázat arra,hogy az,aki 120 kiló,csúnyán néz ki,munkanélküli,mégis barátja van,vagy egy bunkó csaj,aki mindekit lenéz,barátja van,és szerelmes,én pedig itt vagyok egyedül?Biztos bennem van a hiba!?
2011. szept. 3. 21:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Te tényleg nagoyn rendes lehetsz. Valahogy átérzem a helyzeted. Én a tipikus jó fiú vagyok, bizony nem is kellek egy lánynak sem, azt hiszem már nem bírom sokáig.
2011. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Azt nem mondanám, hogy normális, de napjainkban a normális fogalma teljesen megváltozott. A hiba egyáltalán nem benned van. Sajnos a mai világban éppen a legrendesebb és értelmesebb emberek a magányosak.
2011. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos manapság a rendes embereket nem sokba nézik, és ki is használják.Én még szerencsétlennek is érzem magamat , itt volt a nyár megismertem jópár új embert , köztük csajokat is de a normálisabbja már mind foglalt.Rengeteg ismerősöm ki is használta a segítőkészségemet úgy érzem , csak akkor írtak mikor kellett nekik valaki.4-5 olyan barátom van csak akire én is számíthatok (mondjuk nem is kell több).

Egyébként szórakozni jársz néha ? Vagy sportolsz valamit ?

2011. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%

Nem benned van a hiba szerintem. Ha kicsit(minimum 6 évvel évvel xD) fiatalabb lennél már randira hívtalak volna :)


F/18

2011. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
utolsó egyetértek és nem benned van a hiba hidd el átérzem a helyzeted..
2011. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Én majdnem ugyanolyan vagyok, mint Te, csak fiúban. Annyi a különbség, hogy van néhány barátom (többségében lányok), akikkel kb. havonta találkozunk. De egyetem, kedvesség, párkapcsolatok terén velem is ez a helyzet. Van úgy, hogy én is gondolkozom ezen, de mindig arra jutok, hogy én ilyen vagyok és senki kedvéért nem leszek egy menő partyarc, mivel én így érzem jól magam. Hidd el, lesz aki értékelni fog azért, aki vagy. Én például csak hozzád hasonló tulajdonságúakkal ismerkednék.


24/F

2011. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%

Nem sértésnek szánom a következőket, remélem meg fogod érteni:

Szerintem meg benned van a hiba. Nem úgy, hogy most legyél egy h.ülye p.icsa, mert tarthatatlan ez a kedvesség... Egyáltalán nem.

De pl halál biztos vagyok benne, hogy te nem ismered a pasikat. Soha egy perc időt nem szántál rá, hogy megértsd őket, mint mesélted nem is nagyon beszéltél velük. Ezek után természetes, hogy nem sok esélyed lesz náluk. Én kamaszkoromban kifejezetten csúnya kislány voltam. De annyira akartam pasit, hogy eldöntöttem keresek, egy megoldást. Eleve jól el tudtam dumálni a srácokkal, de onnantól kezdve kifejezetten direkt fiúk társaságát kerestem, és kérdeztem őket, hogy mi hogy van? Olyanokét akikkel barátok voltunk, nem szerelmesek, pszichológiai témájú könyveket olvastam az emberekről, viselkedésükről, testbeszédükről, férfiak és nők eltérő gondolkodásmódjáról... annyi de annyi mindent megtanultam az évek folyamán mind könyvekből, mind az életben tapasztalt dolgokból, hogy hiába voltam kis csúnya (szerencsémre azért hozzátenném, hogy felnőtt koromra ezt kinőttem és most már a külsőmért - is - kedvelnek a fiúk) nekem volt barátom, mert én tudtam, amit sok más lány akkor még nem, hogy mivel lehet megfogni egy fiút. Ha ezen sose töprengsz, nem lesz barátod, vagy csak egy ilyen szerencsétlen, akinek ló nincs jó a szamár is alapon kellesz majd, ami szerintem abszolút nem hízelgő számodra.

A barátkozás megint olyan, hogy te miért koslatsz olyan emberek után, akiknek láthatóan nem vagy fontos? Értem én, hogy nehéz elszakadni azoktól, akikhez hozzászoktál, de lásd be, nekik nem kellesz. Ez a napnál is világosabb, érdemes lenne új emberekkel megismerkedned, akik ugyanúgy keresik a te társaságod, mint te az övékét. És úgy mindjárt sokkal szívesebben fogsz ismerkedni, több értelmet látsz majd az életben. Tudom miről beszélek, mert pont így voltam, mint te, volt pár barátom, akiket mindig én hajkurásztam, aztán beláttam, hogy ennek nincs értelme, és nem kerestem többé őket. Talán fél vagy egy év is eltelt mire jelentkeztek, és akkor se izgatta őket a dolog. Viszont megismertem sok új embert, akiknek fontos vagyok, és érdemes értük küzdeni.

Remélem segítettem, és nem bántottalak meg.

20L

2011. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Örülök hogy vannak sorstársaim:) 18 éves fiú vagyok, barátnő semmi. Csúnya vagyok, ömbizalmam sincs, nem járok soha bulizni, ha iskola van ott vagyok, ha nyár akkor melózok. Az iskolában a lányokat el lehet felejteni, mert kan suliba járok(mezőgazdasági) és elég kevés lány van. Egy kezemen meg tudom számolni hány lánnyal találkoztam nyáron, kb 1-2vel:D Rosszul érzem magam a sok ember között, pl: buszon, utcán ezért csak motorral merészkedek ki a szabadba, így sok lánnyal nem találkozok. Ha találkozok is, semmi nem tudna rávenni arra, hogy megszólítsam:S
2011. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ez bonyolultabb és kedves utolsó,mondanám igazad van,de nincs.Amiről te írsz helyi érzéstelenités,a probléma meg sokkal sokrétübb.Nem könyvekből kell tanulni,amit valaki elgondolt és leírt,hanem tapasztalni,tapasztalni.Picit idösebb vagyok és nagyon tapasztalt.
2011. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

"Örülök hogy vannak sorstársaim:) 18 éves fiú vagyok, barátnő semmi. Csúnya vagyok, ömbizalmam sincs, nem járok soha bulizni, ha iskola van ott vagyok, ha nyár akkor melózok"

Szerintem ezt olvasd vissza. Ezzel nem csak magadat szidod szóval szerintem kérj bocsánatot... A kérdező nem hinném, hogy például csúnya. Miért lenne az?


Másik F/18

2011. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!