Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadt ki a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a barátnőm, mert nem vettem neki virágot születésnapjára?

Figyelt kérdés
Elvittem kirándulni meg meghívtam kajálni, de most ezen megsértődött, azt mondta, hogy tudtam mit szeretne, pedig nem is mondta.

2021. febr. 20. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2021. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Teljesen jogos egy szaros 500 forintos gazon kiakadni, ami 1 hét után elszárad és mehet is a kukába.
2021. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Ha valóban nem mondta, akkor mindent megtettél amit lehetett, nem várhatja el, hogy kitaláld a gondolatait.


Ha mondta csak nem figyeltél vagy elfelejtetted, akkor azért meg lehet érteni őt is, bár jogosnak nem jogos, hiszen felköszöntötted és gondoltál rá, amit neki jobban kellene értékelnie.

2021. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Vegyél teki utólag egy szép cserepeset.
2021. febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Komolyan ez olyan nehéz? Születésnapra/névnapra egy-egy szál virág? Ne fárasszatok már, hogy ezt külön mondani kell...
2021. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

Szóval sétáltál vele egy kört, rendeltél kaját neki 3000ért és ennyi?


Hány éves vagy, 12?

2021. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Ne már... Komolyan külön kérvényt kellett volna benyújtani egy szál virágért? Fúú de romantikus lenne.
2021. febr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem... nő vagyok, de nekem egy kirándulás vagy egy közös ebéd-vacsi többet jelent, mint holmi virág, ami négy nap után úgyis a kukában végzi.


De a válaszokat elnézve úgy tűnik, velem van a probléma. Elég gáz, hogy a legtöbb nőnek a VIRÁG az ajándék, a közösen töltött időt meg telibeszrják.

2021. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

#8 Az a gáz, hogy szerinted mindenki egyforma. Szeretem a közösen töltött időt, de nekem is a virág a legnagyobb ajándék. Gyakorlatilag emiatt sosem igényeltem semmi drágát se szülinapra, névnapra, karácsonyra, soha. Egy 1000 forintos szál rózsa engem a legboldogabbá tett, mert én ezt szeretem.

Engem bántana, ha párom tudná ezt rólam és annak ellenére sem kapnék. Örülök a közösen töltött időnek, de ez valóban egy fél órás kitérő egy nap (sőt, rendelni is lehet már), szóval nem egy nagy elvárás szerintem.


Ez pont olyan, hogy neki sem veszek szülinapra pl. közös fotós pólót meg bögrét, mert tudom, hogy ez nem az ő világa. CD-t kap a kedvenc zenekaraitól, mert ő annak örül. Nem nagy dolog ezekre figyelni.


22N

2021. febr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha mondta, akkor igazán vehettél volna neki, nem nagy dolog.

Ha nem mondta, akkor nem kéne besértődnie. Manapság kevés nő értékeli a vágott virágot (én sem többek között), sokan tartják pénzkidobásnak. Szóval rég nem alap dolog virágot ajándékozni. Ha nekem pl valaki rózsacsokort adna, akkor kilennék, hogy ennyi pénzt elcseszett ilyen baromságra. (Most csak gugli első találat, 50 szálas csokor, 40.000 Ft. Úristen, ennyiért nekem már valami jobb ajándékot vegyenek.) De egy szál biztos nem drága, a gesztus meg ugyanaz. Vigyél neki egy szálat legközelebb, akkor biztos lenyugszik.

2021. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!