Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Debreceni lányok: Mi a legszeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debreceni lányok: Mi a legszebb/legalkalmasabb hely Debrecenben barátnő születésnapjának megünneplésére?

Figyelt kérdés

-elegáns tippek előnyben

-lehet ebédlő, esetleg valami táncolós vagy egyedibb ötlet akár saját tapasztalatból


2015. márc. 19. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ mit szeret.

Ami különleges szerintem, az a Lakásétterem Debrecenbe. Én még nem voltam, de dicsérik. Fbon így vannak fent: Randevuz6 Club & Lakásétterem Debrecen


Ha nagy partyra vágytok akkor Lovarda, szerdánként.

Butiq is jó lehet kajálni később pedig bulizni.


Étterem szempontjából nekem a Chili Café jött be, van egy elkülönített rész is ahol el lehet lenni plusz van bowling stb.


De nem tudom konkrétan milyen helyekre gondolsz, de szerencsére van sok jó hely Debrecenbe. :D

2015. márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az ikont választottam. Fallal elkerített romantikus kettes. Tökéletes! :)
2015. jún. 1. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!