Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párterápia ajánlás BUDAPESTEN?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kozodd kérdése:

Párterápia ajánlás BUDAPESTEN?

Figyelt kérdés
Sajnos ezzel kapcsolatban nem igazán találtam mostani kérdést, de szeretnek ajánlást, aki alkalmanként 25k alatt van!

2021. febr. 20. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Nem igazán találsz olyat sztem. Vidéken is 30nál kezdődik,mert ott 2 ember van egy férfi és egy nő munkáját fizeted meg.Egy sima pszichológus nem elegendő?15 körül van alkalmanként.
2021. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichofészekben vannak jó párosok és kijön 25-ből. Nem feltétel a férfi/nő, azonos neműek is lehetnek a terapeuták. A lényeg, hogy a családterápiás egyesülettől legyen képzettségük, mert a magánzók között van pár önjelölt kókler. Az egyéni terápia teljesen más, a kettő nem helyettesítheti, max. kiegészíti egymást.
2021. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hittem, a párterápia azért pár, mert kettőnkről (rólam és a páromról, férjemről) szól, ketten megyünk oda - nem azért, mert párban tartják a szakik a dolgot.

Vagy én értem félre?

2021. febr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A párterápia pároknak vagy családoknak (pár+gyerek(ek)) szól és van egy nagyon alaposan kidolgozott módszere, ami sokkal egzaktabb mint az egyéni terápia. Emiatt a szigorú keretrendszer miatt két terapeuta tartja a terápiát a két fél számára. Így van egy folyamatos kontroll/visszacsatolás és több dolgot észrevesznek, hiszen egy embernek két emberre figyelni és közben még a terápiát tartani is sokkal nagyobb feladat lenne. Tehát nem azért párterápia, mert egy pár pszichoterapeuta tartja, ez csak a protokoll része. Vannak olyan pszichológusok is, akik hasraütés-szerűen bevállalnak párokat, mondván hogy párterápiát tartanak nekik, de a kétfős sokkal jobb, "tisztább" és egyébként árban nem több. Egy normális párterápia kéthetente 90 perc, ami nemcsak beszélgetés, de feladatok is vannak, míg az egyéni terápia hetente min. 1×45-50 perc "beszélgetés".
2021. febr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az infót egy pszichológus mondta nekem. Árat is és azt is ,hogy férfi és nő van jelen ,hogy ne legyen egyik fél részéről sem hogy "jah persze ezt mondja mert egy férfi vagy mert egy nő" ... De ha rosszul tájékoztatott köszönöm az infót.
2021. febr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!