Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek annak erdekeben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek annak erdekeben hogy a parom kimozduljon?

Figyelt kérdés

4 éve együtt vagyunk a barátommal és az elején minden rendben volt.

voltak közös élményeink, stb.

hiába rimánkodok neki egy éve, hogy kicsit frissíteni tudjuk a kapcsolatunkat, tegyünk félre egy kis pénzt, hogy eltudjunk menni valahova,( ne adj isten nyaralni ) de semmi

nem képes eljönni velem sehova, még pár métert sem sétálva.. se télen, se nyáron..

nem tudom, hogy mi lehet a gond, mindig nálam vagyunk bent a házban és már kezd unalmassá válni.

persze ennek az lenne a menete, hogy elmondjam neki a problémáimat ami meg is történt.

mondtam már neki, de nem úgy tűnik, mintha változtatni akarna rajta.

szerintetek mit kellene még tennem?

nektek is volt már ilyen ember az életetekben? rá tudtátok venni?

egyébként nem azt kérném tőle, hogy éjjel-nappal úton legyünk, hisz dolgozunk.

de havonta egy kis közös program nagy kérés lenne?

még nem élünk együtt.



2021. febr. 22. 19:04
 1/5 A kérdező kommentje:
az talán még fontos lehet hogy a válasza mindig az, hogy nincs pénze, vagy fáradt, vagy fáj neki valami.
2021. febr. 22. 19:05
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan embert, aki hozzád hasonlóan kalandvágyó.
2021. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Most láttam meg, amit utólag írtál. Hát a pénzhiányra hivatkozik, akkor menjetek olyan helyekre, ami anyagilag nem terhelő, végülis, ha dolgoztok, akkor van valamennyi pénz.


Ha fáradt, meg fáj neki valamije - ha csak nem hazudik, - érdemes lenne rájönni, hogy mi a baj. Fájdalom esetén lehet orvosi vizsgálat kellene.


Mije fáj? Fizikai munkát végez?

2021. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen csak visszatart, hogy az elején ő is ugyan úgy viselkedett, mint én.

a feje szokott fájni, stb.

Inkább szellemileg fárad el ha lehet ezt így írni

hiába mondom neki, hogy csak túrázni menjünk el, az a válasz, hogy ő 0 ft-tal nem megy sehova..

2021. febr. 22. 19:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is ilyen.Fáradt,nincs kedve,vagy spórolni kell.Az működik egyedül,ha nem kérdezem meg,hanem tények elé állítom (nem szívesen teszem,de néha mehetnékem van).Pl.felkelsz,elkészülsz,veszel két jegyet az állatkertbe és közlöd vele,hogy aznap állatkertbe mentek,vagy te mész egyedül.Ugyanezt megcsinàltam a nyaralással is.Vettem jegyeket és foglaltam apartmant.Utána sose bánta meg.
2021. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!