Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Letennéd a cigarettát egy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letennéd a cigarettát egy új párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem azért, mert a párod kérlelne, hanem mert magad döntenél úgy, hogy egészséges életet akarsz élni. Új kapcsolat, új élet. Plusz a párod sem dohányzik.
2021. febr. 24. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Férjem letette.

Nem kértem tőle. De amikor második alkalommal nála aludtam, kiment cigizni és úgy jött be, hogy miattam és értem többé nem gyújt rá (és tényleg nem gyújtott rá azóta sem- 8 éve)

2021. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez egy szép történet!
2021. febr. 24. 13:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Letettük mind a ketten.
2021. febr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Le
2021. febr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha dohányoznék, igen. De fordítva nem működne.
2021. febr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Dohányzom. Szerintem nem szabad a párunkért abbahagyni ezt. Önállónak kell lenni, önálló elvárásokkal magunk felé.


Ha a párom nem tudja elfogadni, hogy rágyújtok akkor hagyjon el.


De minden párkapcsolatomban elhagyom a cigit mert nem akarom, hogy a büdös tönkretegye a szép pillanatokat.

2021. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én letettem, a barátnőm nem dohányzott. Az egyik randi előtt elszívtam az utolsót és simán abba tudtam hagyni, nem is hiányzott.

Azóta már szakítottunk :)

2021. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem, mérsékelni talán.

Sokan vannak, akik na ez volt az utolsó, és többé sose. Nekem nem megy így(próbáltam)

Ha őt zavarja, lépjen ki. Ha meg egyszer eljutok oda, hogy nekem is megy magamtól csak úgy, akkor leteszem.

2021. febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem

22/L

2021. márc. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!