Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti akik nem cigiznek toleràlnà...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti akik nem cigiznek toleràlnàtok ha a párotoknak havi 40 ezret elcigizik?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, már beszélgetünk az összeköltözésről, de ha belegondolok, hogy havi 40 ezer cigire megy majd mikor nem keresünk sokat elmegy a kedvem az egésztől. Ezt mondtam is neki, azt mondta majd csökkenteni, de mikor összejöttünk is ezt mondta, hogy kevesebbet szív, hogy ne érezzem rajta. Engem nem maga a cigifüst zavar hanem, hogy mennyi pénz elmegy majd erre a hülyeségre.

2019. jún. 10. 12:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem, én nem szeretnék ilyen erősen dohányos lánnyal lenni, mert nem szeretem a cigi szagát..
2019. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A cigitől büdös lesz. Ezt mondd neki: büdös lesz a haja, a ruhája, a szobája, a bútorai, Te is büdös leszel. Büdös a csókja, büdös még a bőre is. Ezen kívül pedig rengetegbe fog kerülni ha érszükülete vagy rákja lesz....
2019. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem, de nem is lennék együtt egy ilyen értelmi színvonalú emberrel, akinek annyi esze van, hogy ilyesmire dobálja ki a pénzt az ablakon.
2019. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha alapból bajom van a dohányzással, nem jövök össze dohányossal. De ez igaz bármire. Mert megváltozni nem nagyon fog.
2019. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Fruzs33 ***** válasza:
56%

Nálunk családi ágon apám, anyja,az én anyám,a testvérem,a nagybáttyám felesége sutyiban,párom,apja és anyja,de még én is dohányzom.

Nálunk egyelőre nincs ilyen gond.Hosszú távú terveinknél letesszük.Ennyi a történet.

2019. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem volt és nem is lesz soha dohányos párom
2019. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
A cigi ugyanaz mint az ital. Nem hiszem hogy csak egyik napról a másikra csökkenti tudja vagy teljesen leszokni róla. Számomra élhetetlen helyzet lenne egy cigis nő mellett élni. Napi 1-2 szál is érződik, szóval lehetne bármilyen jó nő, nem kezdenék vele a cigi miatt. Sajnos ugyanolyan káros a nemdohányzónak is, mint annak aki szívja.
2019. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem ismerkedek dohányzóval, nálam zéró tolerancia van ebben. Érzékeny a szervezetem erre, könnyezés, szemviszkedés, fejfájás, tüsszögés.
2019. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%
Párom cigizik. Én se nem iszom, se nem dohányzom. Elkövetett egy hibát, és ez a cigire szokás volt. Gondolom mivel ez egy függőség irtó nehéz letenni. Zavar, mivel most költöztünk össze. De megoldom azzal, hogy egy fix összeget belerak a közösbe (kaja, rezsi, egyéb). A maradékkal azt csinál amit akar. Ha elkölti cigire költse. Bár hozzá teszem, erősen próbálkozik. Remélem egyszer sikerül is...
2019. jún. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem lennek egyutt ilyen emberrel.
2019. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!