Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy egy nő tartja el a férfit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 28 éves vagyok, a párom 32. Novemberben elveszítette a munkáját, együtt élünk jelenleg csak én dolgozok. Hálaistennek lekopom, hogy jó munkahelyem van és fent tudom tartani egyelőre magunkat, de egyre jobban zavar, hogy egy munkahely sem felel meg neki amit én találok, vagy amit a szülei ajánlanak neki. Annyit sem tesz meg, hogy elmegy állásinterjúra. Nem iparkodik az én meglátásom szerint, hogy találjon munkahelyet. Pedig az is hatalmas segítség lenne, ha mondjuk 100-150 ezer forintot keresne, és mondjuk a rezsi felét kifizetné és néha eltudna menni saját pénzből vásárolni. Nem mondom, mert az itthoni teendőkben segít kimos, főz, takarít, de na értitek. Megmondtam neki, hogy 3 hónapot kap arra, hogy találjon munkahelyet, ha nem akkor el kell mennie. Egyre jobban idegesít, mert én próbálok gyűjteni, félretenni, de hát így jóval nehezebben megy. Szerintetek adjak neki még időt?
2021. febr. 24. 16:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Neki így jó. Ha nem lenne jó, már változtatott volna rajta, mondjuk azzal, hogy ő is keres munkát vagy elmegy állásinterjúra.
2021. febr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy te eleve szeretnél-e háztartásbeli férjet? Nincsen semmi rossz benne, de ha te nem erre szerződtél és nem is tetszik, akkor jogod van beszüntetni ezt a helyzetet.
2021. febr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Jaj ezt nem úgy értem, én abszolút szeretném, hogy elmenjen dolgozni. Elnézést rosszul értelmezhetően írtam ki a kérdést. Inkább úgy kérdezem. Hogy mi a véleményetek arról, hogy a férfi NEM AKAR DOLGOZNI?
2021. febr. 24. 16:41
 4/21 anonim ***** válasza:

Alapvetően azzal nincs probléma, ha egy nő tart el egy férfit abban a két esetben:

1. ebben egyeztek meg, és nekik így jó

2. valamilyen rajta kívülálló okból munkanélküli lett, de ezen igyekszik változtatni vagy megszüntetni/javítani az okot, és közben a körülményekhez képest igyekszik tehermentesíteni a másik felet


A te esetedet biztosan nem tűrném. Arra is lusta, hogy állásinterjúra menjen meg semmi nem jó neki, miközben te gürizel kettőtökért, és láthatóan ez megterhelő a számodra. Azt gondolom, ez nem normális állapot. Ráadásul mi történik akkor, ha ne adj isten, mégis elveszíted a munkádat? Akkor is mereszti majd a fenekét és várja, hogy eltartsd?

2021. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Számomra nagyon rossz az, hogy el kell tartanom egy keresőképes embert és a közösbe nem ad semmit, mert nem tud mivel nincs munkahelye.
2021. febr. 24. 16:42
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Hogy mehet haza az anyjához. Társak vagyunk. Közösek a terhek.
2021. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én azt megértem, hogy ő elveszítette a munkahelyét mondtam is, hogy számíthat rám addig ameddig nem talál melóhelyet, de ez már lassan 5 hónapja.. és nem szándékozik elmenni véleményem szerint.
2021. febr. 24. 16:43
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
Semmi. Ha nem akar dolgozni, akkor nem akar. Ha egy pasi szereti a házimunkát, akkor hajrá. Sok sikert ahhoz, hogy találjon egy eltartót :)
2021. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Van egyébként egy autónk is és ugye ő szabadidejében (vagyis mindig) csak kocsikázna, szánt szándékkal nem vagyok hajlandó tankolni az autóba már, mert neki egy forintja sincs amit beletankoljon.. Kicsit soknak tartom már.
2021. febr. 24. 16:46
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

Nézd, én azt totál megértem, ha valakinek nem életbevágó, akkor válogathat. Pl. ha munkanélküli lennék, nem mennék el takarítani, mert van annyi megtakarításom, hogy tudjak így is beadni a közösbe.


De face-en követek álláshirdető oldalakat, 1 hónap alatt láttam legalább 4-5 olyat, ahova beküldeném magam, ha nem lenne állásom.

2021. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!