Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az rendben van ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az rendben van ha egy ideig a nő "tartja el" a férfit és nem kér vissza semennyi pénzt?

Figyelt kérdés

Párom még tanul, én már dolgozok. Még nem élünk együtt, de mindig kér tőlem kölcsön, vagy veszek neki ruhát, kaját, meg amit kér (ezeknek az árát nem kérem vissza). Azt mondta az anyja hogy szerinte nem illene tőle visszakérnem a tartozásait se (ami jelenleg 80.000 ft) mondván hogy majd ha ő is dolgozik jövőre akkor majd ő is vesz nekem dolgokat meg ő is úgyis segít nekem. Szerintetek ez így rendben van és csak én túlzom el?

Rengeteg vita van a tartozásaiból mert ugye csak én vagyok a keresőképes.



2019. júl. 3. 18:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Elég necces ,ha együtt elnetek más lenne

Én nem adnék neki mindenre kölcsön az biztos,oké hogy vezsel neki kaját vagy ruhát :) de mindenre nem vagy köteles adni neki.

2019. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

És nem az a gond hohy jelenleg nem dolgozik

Hanem hogy akkor mire fel csinál tartozást nemhogy örülne neki higy te ellatod kaja ruha meg amit kér.Nem neki több kell.

2019. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Miylen tartozások ezek?
2019. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Számítógép alkatrész, cigi, rendezvény jegy (csak az volt 30.000 ft, de oda velem ment és én is akartam mert sose megyünk sehova), ma meg telefonszámla befizetéshez kért.
2019. júl. 3. 18:43
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

Ahhhaaaa....

Aztán mikor végzett sulival, és lesz munka, hirtelen ráébred, hogy nem illetek össze, és lelép.

2019. júl. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyesmire nem adnék neki ,főleg így hogy kitudja visszakapom e.

Ne légy naiv!!sokan megütöttek a bokajukat a kölcsön adogatassal!!

SZabj egy határt neki amit raszansz jószándékkal a dolgaiba kaja stb

2019. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérjen az anyjától.
2019. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Az anyjáéknak nincs pénzük mert mind elmegy most a 3. gyerekre
2019. júl. 3. 19:01
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon gaz. Meg ha egy valoban komoly, felnott par lennetek akkor atmenetileg tok oke lenne, de belinkeljem neked azt a kerdest, ahol a 25 eves fiatalember koccolni akar a baratnoje mellol, mert meg dugni akar? A te fiucskad se fog gyurut huzni az ujjadra, erre merget vehetsz, szoval csak annyi penzt aldozz ra, amennyit Carpe diem cimszo alatt hajlando vagy elszorni, mert befekteteskent tekinteni erre a kapcsolatra nagy kar.

Ti nem vagytok egy csalad. Ti csak egy szerelmes parocska vagytok, ostobasag ennyi penzt elszorni. Mindenki tartsa el a sajat pereputtyat.

2019. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%

Persze, hogy azt ondja az anyja, mivel ha visszakéred, azt neki kell megadnia. Egyébként is örül, hogy egy gyerekkel kevesebbet kell eltartania.

Tudod, hány felnőtt ember dolgozik tanulás mellett? Remélem, valami OKJ ruhatáros tanfolyam legalább.

2019. júl. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!