Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a gyanakvásom?

Figyelt kérdés

Hello

Nem szeretnék hosszú szöveg írni, leírom a lényeget.


A pasimmal élünk együtt, lakásban.

A szomszédhoz, aki a pasim legjobb barátja...most költözött vissza a felesége.

Nem igazán tudom, hogy ott mi történt, de nem is érdekel.( megcsalta a csaj és a csávót a kicsivel együtt ott hagyta).


Ma találkoztunk vele először. Már eleve rossz érzés fogott el.

Egész este a barátomat nézte és szemezett vele. Nem tudtam nem észre venni.

Mindig a közelében akart lenni, és még a feneket is kitette( bő pólót viselt, majd amikor oda értünk, be ment egy másik szobába és cserélt egy rövidebb-szűkebb pólóra!


Általában én gyanakvó vagyok az úgymond idegen emberekkel, de ő egy kivétel!

Eleve a múltbeli viselkedése, hogy lelépett és ott hagyta a picit!

Megcsalta a csavót! Többször is!


Eleve egy hülye, már bocsánat, de tényleg sík az a lány.


Szerintetek ne törődjek vele?

Vagy tartsam nyitva a szemem, és ha elfajul a helyzet, szóljak a csávónak is?



2021. febr. 24. 22:19
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Ezt is vártam, hogy valaki megkérdezze.

Nem, nem vagyok krónikus féltékeny.

Ismerem a pasim múltját, lányokat cserélt, lányok után. Csodálom és ő is csodálkozik, hogy mellettem maradt majd egy évig.


Pusz engem, is csaltak meg, nem egyszer.

Pusztán rossz szemmel nézem, ha valaki így néz rá.

2021. febr. 25. 06:38
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
A testvérem esküvőjén próbálta meg felszedni valami havercsaj a pasimat úgy, hogy az asztal másik feléről próbált meg vele szemezni (kb 5 méterről) miközben a gyerekünk ott ült mellettünk. A párom vállára hajtottam a fejem és elkezdtem rá mosolyogni, mint a vadalma, hogy érezze, hogy a következő az lett volna, hogy odamegyek és lerakok mellé egy banánt a gyümölcstálról és megmondom neki, hogy ha faszhiánya van akkor ezzel tudok segíteni ahelyett, hogy családos férfiakat próbál felszedni a család jelenlétében.
2021. febr. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kár izgulni rajta. Ha a pasid szeret nézhet rá bárki bárhogy, bármilyen üveges szemekkel le fogja sz@rni. Ha meg akar csalni, ülhetsz te a nyakában is. Szerintem magaddal foglalkozz, hogy értékes ember legyél és ha ezt nem értékeli és megcsal akkor majd jön más aki értékeli. Nem állnék le valami liba miatt vitázni. Tudom, hogy jó nő vagyok és ha ezt a párom nem értékeli hát keressen magának másikat. Annál, mint hogy szeretem és ehhez mérten viselkedem vele nem talál jobbat. Ehhez tartsd magad és ne add lejjebb.
2021. febr. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Én még 15 évnyi házasság után sem értem teljesen a nőket. Ha velem leáll flörtölni egy csaj, akkor ha egyedül vagyok, lerendezem. Eleve nem mosolygok vissza, nem veszem fel a szemkontaktust, ha meg bámul bele a pofámba ezek után is, akkor rá szoktam kérdezni, hogy mit néz.


Ha a feleségemmel vagyok, akkor meg pláne nem hozom őt kínos helyzetbe és nem hagyom, hogy ő oldja meg a problémát, hanem a bunkóbb módját választom a leszerelésnek. Vagy ketten kiröhögjük vagy elkezdem ecsetelni, hogy mennyire mázlim van vele. De ez fordítva is így szokott működni. Nem is volt soha közöttünk semmilyen féltékenység.


Én mondjuk alapvetően nem szeretem ezeket a közönséges lotyókat, akik csak úgy tudják magukra felhívni a figyelmet ha kipakolják valamelyik testrészüket. Nem szoktam hasraesni attól ha valakinek van melle vagy kint van a segge.


Szóval itt a párod hibás nem (vagy nem csak) a csaj, mert neki még tetszik is ez az egész. Az a kérdés, hogy csak az egójának tesz-e jót a dolog és nem akar továbbmenni vagy képes is lenne megcsalni.

2021. febr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Hát az tuti, hogy nélkülem oda nem teszi be a lábát!

Ha kell egész végig az ölében fogok ülni, és ha kell, még csókolgatni is...azért, hogy mutassam meg, annak a csajnak, hogy szeretem és nem dobom el csak úgy.


Eleve a barátom megemlítette, hogy milyen csúnyán néztem rá egész este.

Nem volt vele bajom, egészen addig míg ,nem vigyorgott ÚGY rá a barátomra.

Na nekem ott kezdett kattogni az agyam, és rögtön az ölébe ültem a barátomnak.

2021. febr. 25. 09:45
 16/33 A kérdező kommentje:
De az sem jó, hogy csak én küzdök ellene a barátom meg sodródik az árral.
2021. febr. 25. 09:47
 17/33 A kérdező kommentje:
Csak az én hibámat vette észre, hogy csúnyán nézek, de azt nem, hogy szemezett vele a csaj.
2021. febr. 25. 09:48
 18/33 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj, hogy amit te csinálsz az is csak szánalmas kapálózás és kívülről nézve nevetséges. Ezt a barátodnak kellene lerendeznie, rád nézve ez baromi megalázó. Az is ahogy ő viselkedik és az is amit te csinálsz.
2021. febr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Akkor én csak nézzem és ne tegyek semmit?
2021. febr. 25. 10:31
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél semmit, mert ha el lehet vinni a pasidat akkor is elviszik ha te megfeszülsz. De legalább hülyét nem csinálsz magadból közben.
2021. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!