Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a gyanakvásom?

Figyelt kérdés

Hello

Nem szeretnék hosszú szöveg írni, leírom a lényeget.


A pasimmal élünk együtt, lakásban.

A szomszédhoz, aki a pasim legjobb barátja...most költözött vissza a felesége.

Nem igazán tudom, hogy ott mi történt, de nem is érdekel.( megcsalta a csaj és a csávót a kicsivel együtt ott hagyta).


Ma találkoztunk vele először. Már eleve rossz érzés fogott el.

Egész este a barátomat nézte és szemezett vele. Nem tudtam nem észre venni.

Mindig a közelében akart lenni, és még a feneket is kitette( bő pólót viselt, majd amikor oda értünk, be ment egy másik szobába és cserélt egy rövidebb-szűkebb pólóra!


Általában én gyanakvó vagyok az úgymond idegen emberekkel, de ő egy kivétel!

Eleve a múltbeli viselkedése, hogy lelépett és ott hagyta a picit!

Megcsalta a csavót! Többször is!


Eleve egy hülye, már bocsánat, de tényleg sík az a lány.


Szerintetek ne törődjek vele?

Vagy tartsam nyitva a szemem, és ha elfajul a helyzet, szóljak a csávónak is?



2021. febr. 24. 22:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaa hogy a pasid egy hímringyó volt. Értem. Akkor ez veszett fejsze nyele. Ribikkel nem járunk, max használjuk őket vagy még ennyit sem.
2021. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #14 Válaszoló! Köszönöm, hogy leírtad a véleményed, ezzel egy picit visszaadtad nekem a reményt abban, hogy vannak még "normális" gondolkodású és mélyérzésű férfiak, akiket nem a hímtagjuk vezérel, hanem túllátnak a külsőségeken. Ritka!
2021. febr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Az a ribi, aki bele kotnyeleskedik egy olyan kapcsolatba, ami már lassan a házasságot súrolja.

És egy olyan nőszemély miatt veszítsem el a barátomat... hát ebből én nem kérek.


Inkább leülök vele és elmagyarázom rendesen, hogy meg is értse, hogy mi böki a szememet!

Lehet nem fog neki örülni, hogy aggódásomat mutatom és érdekel mi van velünk, de ez van..

2021. febr. 25. 17:42
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Az a bibi, hogy:


1. Egy sziklaszilárd kapcsolatba nem tud belerondítani egy szépségkirálynő sem.

2. Ha bele tud rondítani, akkor a fejed tetejére állhatsz, akkor is elviszik a pasidat.

3. Amire most készülsz, az baromi ciki, megalázó és csak feszültséget szül közted és a pasid között is, amin a nő maximum röhögni fog, mert az ő malmára hajtod a vizet.

2021. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

De nem is nézhetem aranyló szemekkel, hogy ez a ribi ezt teszi.

Értem én, hogy a férjét otthagyta egy fasziért, de mi köze van az én pasim-hoz, akit csak most ismert meg.


Amúgy a pasim röhög a csajon, mert mekkora egy hülye.

Azt elfelejtettem írni, az este amikor haza mentünk mondtam neki, hogy rondább az a csaj mint én, ő meg rávágja, hogy te szép vagy...

2021. febr. 25. 19:45
 26/33 A kérdező kommentje:

Meg azt is kihagytam, hogy ő kérte meg, hogy üljek az ölébe.

Mind fogdosott, meg minden, de amikor a csaj jött, hirtelen abbahagyta...

2021. febr. 25. 19:46
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, eszed nem sok van. Harcolj csak érte, igazi putri tempó. Ha már nem tudsz méltósággal viselkedni...
2021. febr. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Még elolvasni is kínos.


Reménytelen(ek) vagy(tok).

2021. febr. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

"Rávágja, hogy megint hisztizek és képzelődök?!"

Oké, szerintem elvesztetted itt már az esélyt. XD Ekkor már meg is csalhatnak, VÉLETLENÜL el is csábíthatja, de végig téged fognak hibáztatni, hogy miket képzelsz be, közben egyáltalán nem képzelet.

2021. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyébként, ha téged megcsalna a barátod, nem a barátodra haragudnál és őt hibáztatnád, hanem a másik csajt. Fura a logikád.
2021. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!