Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme harcolni azért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Today.tomorrow. kérdése:

Van értelme harcolni azért a kapcsolatért, ahol az egyik nem szerelmes, csak szeret és ragaszkodik a másik félhez a másik viszont nagyon szeret?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt, nem kötöztünk még össze, de 7 napból 6 napot non-stop együtt vagyunk. Még nem mondta, hogy "szeretlek", ami nagyon zavaró, mert én nagyon szerelmes vagyok belé. Pár napja megkérdeztem tőle, h miért van velem. Ekkor kifejtette, hogy szeret, de nem szerelemmel-nincs az a rózsaszín köd. Nagyon szereti a természetem, ilyen feleséget képzel el magának, de vmi mégis hiányzik neki, 90%-nak mondta a kapcsolatunkat, és nem tudja, hogy azt a 10%-ot el tudja-e engedni, vagy hogy valaha fogja-e még érezni azt amit az előző barátnőnél érzett. Az összeköltözést is ezért nem meri meglépni, mert az kicsit visszafordíthatatlan. Teljesen összetörtem, vele képzelem el hátra lévő életem, mert egyébként a tenyerén hordoz, minden klappol, egymásért vagyunk, egy rossz szava sincs rám soha. Nem akarom, hogy miattam mondjon le a szerelemről, mert az szörnyű érzés lenne, h én gátolom a boldogságában.

Mondtam, h tartsunk szünetet,h átgondoljuk, hogyan tovább. Én kezdem elengedni, mert úgy gondolom, hogy minketten megérdemeljük hogy szeressenek minket, és ne csak úgy ellegyünk egymás mellett. :(


Ti elengednétek, hogy harcolnátok hátha jön a szikra valahogy?



2021. febr. 25. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Mi 20éve vagyunk együtt a férjemmel úgy hogy soha nem volt egyikőnk sem szerelmes a másikba. Gyerekünk is van.
2021. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy év alatt nem jött a szikra, akkor az már nem is fog jönni 🤷‍♂️
2021. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Szia! Megértem a problémádat. Velem pont ugyanez volt. Kb 2 hónapja voltunk együtt a barátommal amikor úgy éreztem, hogy ő sokkal jobban szeret mint én őt. Ő szerelmes volt, én nem, de szeretni szerettem. Szakítottam vele, úgy gondoltam megérdemli, hogy szerelemmel szeressék. Nos a szakítás után rájöttem, hogy mennyire szeretem és vissza akarom kapni. 3 héttel később újra összejöttünk, azóta is együtt vagyunk és mostmár én is azt érzem amit ő. Halálosan szerelmes vagyok belé. Mióta újra együtt vagyunk 100x jobb a kapcsolatunk. VISZONT ez csak pár hónapos kapcsolat után volt, ti pedig már több mint egy éve együtt vagytok, ha eddig nem szeretett beléd, akkor nagy valószínűséggel ezután sem fog.

Én a helyedben elengedném.

2021. febr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog jönni a szikra, az fix. Sokan elvannak így, kérdés, hogy a te önérzeted ezt el tudja-e viselni. Meg szarban maradhatsz, ha jön egy 3., akinél megvan az a bizonyos plusz. Egy egyéves kapcsolatnak szerintem nem itt kéne tartania, ilyen beszélgetések inkább 10 év után szoktak előjönni. Így én nem maradnék vele.
2021. febr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nah erre mondják azt, ha nincs ló, jó a szamár is. Jelen esetben te vagy a szamár. Nagyon úgy tűnik, nincs túl az előző barátnőjén (ugye a csaj dobta ki őt? meglepődnék ha nem így lenne), te meg egy pótlék vagy. Elvan veled, kedvel téged, kedves hozzád, de csak ha egyszer a volt barátnő azt mondaná, hogy csinálják vissza az egészet, máris ki lennél dobva. Vagy ha egyik napról a másikra felbukkanna az életében egy olyan nő, amilyen valójában kell neki, szintén lapátra kerülnél.

Ennek az esélye pedig elég nagy, te magad írtad, hogy nem tudja, hogy el tudja-e engedni azt a 10%-ot...

Felesleges itt bármilyen szikrát várni. Az meg nagy hülyeség, hogy az ő boldogsága miatt aggódsz, inkább a saját életed miatt kellene. Ha egy sima összeköltözéstől be van sz.rva és visszafordíthatatlannak tűnik számára, biztos lehetsz benne, hogy sose fogja megkérni a kezed, nem vesz el téged, nem fog gyereket vállalni veled.

Ha nem zavar téged a bizonytalanság, meg hogy a barátod más nő után epekedik és bármikor otthagyhat téged, akkor húzd tovább a drága idődet és harcolj azért, amit sose kapsz meg tőle.

2021. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat ne nem harcolnek
2021. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok? Ez csak eluti az idot veled, amig nem jon olyan no, akit szeret. Kb. ezt jelenti, amit mondott. Ennel tobb nala nem lesz. Nagyon gaz.
2021. febr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ő 36, én 30
2021. febr. 25. 14:38
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, 22-24 évesekről van szó.

Remélem tudod, hogy az utolsó éveket dobod ki az ablakon, amikor még esélyed lenne normális férfit találni magad mellé. Ha a gyerekvállalás is szerepel a terveid között, most kellene észbe kapnod, nem sokáig leszel már termékeny.

Ő nyugodtan várhatja melletted az igazit, ha igényes és sármos férfi, 10 év múlva is van esélye családot alapítani a szerelmével. Aki nem te vagy, és soha nem is leszel.

2021. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, neked nem hiányzott/hiányzik az igazi szerelem az életedből? Ezt mindenféle okoskodás, bántás nélkül kérdezem, ha gondolod írhatsz privátban is. Mi tart titeket akkor össze? Esetleg te vagy ti mellette félreléptek?
2021. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!