Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek a feladata a csekkek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek a feladata a csekkek feladása és az otthoni dolgok “észben tartása” intézése ?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt munkám, előtte meg egyetemista voltam, most olyan a munkám ami mellett már nem tudom ezt is megoldani , de pàrom meg el lazáskodja...


Off a vészhelyzet miatt tényleg tovább érvényesek a műszaki vizsgák ? Vagy azokra nem vonatkozik ?


2021. febr. 26. 10:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer leírtam ide, hogy be szoktam fizetni a csekket a barátnőm helyett, meg elintézek ezt-azt. Jól le is oltottak itt miatta.
2021. febr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtök dolga, illetve elvileg nem kell műszakiztatni mostanában, de javitsatok ki ha rosszul tudom
2021. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét ember dolga, meg megbeszélés kérdése. Csekk helyett lehet utalni is, sokkal kevesebb időt vesz igénybe, és be lehet állítani emlékeztetőt. Az otthoni dolgok észben tartására is tökéletes ez a módszer...
2021. febr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
Mindig erősödik bennem a felismerés valódisága, hogy az egyetemhez tényleg nem szükséges az intelligencia.
2021. febr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt laktok akkor logikusan kettőtök feladata
2021. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én egész nap internetet használok, az internetet és a villanyszámlát én fizetem be online.

A kocsi cuccait párom intézi, övé az autó.

Más nem igazán van.

Postára egyikünk se rohangálna ilyen befizetések miatt, így összesen havi 5 percet foglalkozunk ilyen dolgokkal szerintem.

2021. febr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
6%
A férfi feladata megkeresni rá a pénzt és az Ő feladata befizetni is! Nehogymá'! Nem vagyok cseléd, meg futár, hogy én rohangásszak ezzel. Oldja meg Ő! Ő a férfi!
2021. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Amikor volt komoly, együttélős kapcsolatom, mi felesben csináltuk. Csekk / számla megjött, ezt meg ezt kaptam én, azt meg azt ő, és elintéztük külön. Nem volt probléma belőle, mindketten tartottuk a határidőket.
2021. febr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Aki közösen csinálja nincs kavarodás ? Meg akkor ha már megyek egyet feladni akkor a többit is fel lehet .... vagy nem?

Sokszor nincs időm már postára menni, és én ugye eddig nem dolgoztam szüleim támogattak ami kp volt és pàrom most is azt kap.

2021. febr. 26. 12:00
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
De miért nem fizetitek online? Szerintem ma már mindent lehet, és akkor senkinek nem kell postára menni, ez nekem furcsa is 2021-ben...
2021. febr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!