Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen nővel maradnátok eggyütt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen nővel maradnátok eggyütt?

Figyelt kérdés

Pozitív tulajdonságok: ragaszkodó,bújós,vicces,aranyos,jó társ,segítőkész,jó vele a szex,sokáig szerelmes.

Negatív tulajdonságok:hisztis,kisajátító,néha káromkodik veled,nagy ritkán kioszt egy nyaklevest,fő hobbija az utazás(bár ez pozitív is lehet),általában az van amit ő akar.



2021. febr. 26. 13:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem
2021. febr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2021. febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Talán


Én nem is felülkerekedni akarnék, csak egyenlíteném a viszonyokat.


Olyan nincs, hogy az egyik fél diktál a kapcsolatban, a másik pedig követi!!!

A folytonos megbeszélhetőség, kompromisszum annak mindig jelen kell lennie.


Ne hagyd magad! 😄


Csak akkor szakítanék, ha nagyon összeférhetetlen és hosszú távon nem változik.


F

2021. febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
A negatív tulajdonságai számomra egyenként is kizáró tényezők.
2021. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
szóval "jó társ", de "általában az van, amit ő akar"
2021. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
3%

Áh! Maradok a prostiknál! Ott vagyok 1 órát, nem "fáj a feje" .... szexel! Kifizetem, az annyi. Nem kér drága cipőt, táskát, nem velem fizetteti a szolit, a körmöst, a 3D pillát, a 4D pillát, a kollagén feltöltést, a sminkest, atelcsikáját, a számlácskáját, nem gyűlöli zsigerből az anyámat, a haveri körömet, nem utálja szándékosan a sportot vagy azt a csapatot akinek én szurkolok, nem húz le lelkileg, nem nyom agyon a hibáival, vagy az én hibáimmal, nem manipulál, nem befolyásol, nem facsar ki lelkileg, nem tapossa porba az önbizalmamat és az önbecsülésemet.

Havonta 8-10 prostit "elfogyasztok" ez kábé 250-300 ezer környéki költség. Egy sima barátnő ennyinél nem áll meg, még amit emellet félreteszek azt is felélné, ahogy a megtakarításaimat is.

Jobb ez így!

2021. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#6

Az igen, a páromnak a teljes fizetése annyi, elképzelni nem tudom mit tudna rám költeni annyit.... kifejtenéd kicsit? Az összes kiadásom ebben a hónapban pl. 160k környéke, ebben benne van a bevásárlás, rezsi, gyógyszerek, utazás (mármint vonatbérlet, nem hawaii :D ), hobbi, minden. Mi a túróra költenék 300ezret, gyanítom ezeken felül? :D

2021. febr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akiknek ez nem kizáró ok. Ennél sokkal durvább tulajdonságokkal együtt látok boldognak tűnő párokat. Biztos találsz magadnak párt.
2021. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Hát nekem már a ragaszkodó bújós és aranyos se pozitív, hát még ha hozzátesszük a többit :D Igazi rémálom a csaj.
2021. febr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

6-os egy tipikus lúzer, aki attól való félelmében, hogy lehúzzák a nők, prostikhoz jár, akik tényleg lehúzzák anyagilag. XD

Mellesleg ő bezzeg biztos hibátlan, minden rossz a nőktől indul és végződik, a kapcsolatban munden kudarcért ők tehetők felelőssé, hát persze...

2021. febr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!