Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok olyan férfival, aki 36 évesen még a szüleivel lakik és ki is szolgálják szinte mindenben?

Figyelt kérdés
Nemrég ismerkedtünk meg egy férfivel, most volt először h náluk voltam hosszabb ideig és őszintén szólva kicsit letaglózott, amit láttam. Az egy dolog, h még a családjával él (soha nem is lakott külön, mert spórol a saját lakásra, de azt leszámítva h a kertben csinál ezt-azt és néha kitakarít, minden más hézimunkát az anyja csinál helyette, főzést, mosást, vasalást, bevásárlást stb. Ő csak leadja a "rendelést", h mit vegyen az anyja holnap a boltban, a gyógyszertárban. És ez nem néha van így, azt mondta ő nem szeret bevásárolni járni. Ráadásul még a kész kaját is kikészítik neki, reggel mikor dolgozni megy kis dobozba, ha otthon van meg ül az asztalnál, anyu meg kiszedi és megmelegíti neki a kaját. Csak szerintem gáz ez? Akinek volt már tapasztalata hasonló férfival, h végződött a dolog?
2020. aug. 10. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Bocs,de jobb lenne ha egy lepukkadt 1szobas albérletbe lakna,rendetlenségben,koszban?
2020. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Akkor nem ha ezt tolem majd nem varja el.

De jo hosszu ismerkedes lenne mert nem akarnak egybol osszekoltozni.

2020. aug. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd ezt varna el toled is, en biztos nem foglalkoznek vele
2020. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Majd csinálhatom azt, amit eddig az anyja.
2020. aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Én 19 éves korom óta albérletben lakom, szóval nehéz ezt elképzelnem. Amíg tanultam, a szüleim fizették az albit, amióta dolgozom én. És nem egy egész lakást bérlek, csak szobát, ráadásul nem is Pesten, szóval nem egy vagyon megy el rá, csak rezsivel együtt havi 50-55 ezer ft.


Nem 1-es, én is felnőtt férfi vagyok és mert a szüleim 100 km-re laknak, ezért szépen megtanultam max pár év alatt mosni, főzni, takarítani magamra, mert alapjaiban nem vagyok egy igénytelen szar.


26/F

2020. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy haverom, azt hinné az ember ilyen volt de nem! Egyke gyerekként az anyukája nem hagyta élni.

Aztán ő pont emiatt (vagyis lett egy barátnője aki tipikus falusi lány) lépett le otthonról,első pár hónapban a barátnője tanította meg mosogatni.....

2020. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Figyelj, mond meg a srácnak, hogy költözzön hozzád. Persze ne az első héten, de pár hónap után ez teljesen reális. Akkor majd meglátod, hogy ilyen valójában. Előítélet alapján ne dobd ki.
2020. aug. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem soha!!!
2020. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Azért legbelül te is érzed, hogy olyasvalakit szeretnél társnak, aki felnőtt és önálló...
2020. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!