Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mire gondolnak miközben megbámulnak egy nőt?

Figyelt kérdés
Az lenne a pontosabb kérdés, ha megnéznek egy szép, vonzó nőt, akkor elkezdenek vele szexuálisan is fantáziálgatni? Akkor is ha párjuk van? Ha nem, akkor mi jár ilyenkor a fejükben?

2021. márc. 1. 08:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
19%
Én konkrétan elképzelem milyen puncija lehet, hogyan szopja a farkam, különféle pózokban hogyan dugnám, ilyesmi. Tehát nem csak szimplán húú de megdugnám.
2021. márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és igen, ezekkel a válaszokkal nagyjából tisztában voltam. Azért tettem fel a kérdést, mert én teljesen érzelmi alapon működök és ha nem ismerem az adott férfit, valamilyen formában nem kötődök hozzá, nem igazán vannak szexuális gondolataim, fantáziáim, főként ha van párom. Tehát nekem önmagában egy jó test nem ad elég indokot erre, szükségem van egy kicsit mélyebb, lelki kapcsolódásra. Kíváncsi voltam, hogy minden férfi ugyanarra gondol-e ilyenkor vagy van-e esetleg hozzám hasonlóan érzelmi beállítottságú, bár nyilvan ez inkább a nőket jellemzi.
2021. márc. 1. 10:22
 13/29 A kérdező kommentje:
Nekem azzal semmi gondom nincs, ha a párom megnéz valakit, de ha kicsit túlgondolja a dolgot, az érthetően nem esik jól, mert én nem úgy működök, mint ő, tehát ezekre a gondolati síkon történő határokra voltam kíváncsi, de ahogy a válaszokból levettem, ez eléggé változó.
2021. márc. 1. 10:25
 14/29 anonim ***** válasza:
79%
Én általában a relativitáselméletre szoktam gondolni olyankor. :)
2021. márc. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
39%
Ez már hasonlít a gondolatrendőrségre. Azért írtad ki a kérdést, hogy abból következtess arra, hogy mire gondolhat a párod ha megnéz egy nőt. Csak szerintem beteges ez?
2021. márc. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
78%
10-es vagyok: egészen egyszerűen más rugóra jár a férfiak és a nők agya. Ne foglalkozz ezzel túl sokat, nem érdemes.
2021. márc. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Miért lenne beteges? Épp ellenkezőleg, én nem féltékenykedni akarok, hanem megérteni a párom viselkedését. És ennek egy jó módszere lehet, ha összehasonlítom más férfiakéval. Persze ez önmagában nem elég. Hogy érthetném meg a cselekedeteit, ha nem tudom annak a hátterét? Erről nyíltan én beszéltem a párommal és még fogok is, nem másoktól várom a választ, ez számomra csak egy felmérés féleség.
2021. márc. 1. 10:34
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként megnézem a nőket, pedig van párom. Arra gondolok, hogy milyen szép arányos, vajon nagyobb-e a melle mint nekem, edzhet-e. A párom nem szokta megbámulni őket, de mindent megnéz rajtuk egy pillanat alatt, szerintem ő is ilyeneken gondolkozhat. De nem gondolnám, hogy átfut az agyán, hogy megdugná-e, nagyon monogám típus.
2021. márc. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
22%
Pedig beteg vagy.
2021. márc. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
15%
Én semmire, mert kimegy a fejemből a vér:) Alapellátásra kapcsolok ilyenkor:)
2021. márc. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!