Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mire gondolnak miközben megbámulnak egy nőt?

Figyelt kérdés
Az lenne a pontosabb kérdés, ha megnéznek egy szép, vonzó nőt, akkor elkezdenek vele szexuálisan is fantáziálgatni? Akkor is ha párjuk van? Ha nem, akkor mi jár ilyenkor a fejükben?

2021. márc. 1. 08:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
74%
Egyertelmuen szexualis celzatu gondolatok vannak. Amivel alapesetben nincs is gond. De ha melletted teszi ezt, azzal van. Vagy legalabbis kene, hogy legyen bajod. Netto tiszteletlenseg, amikor valaki a baratnojevel kezenfogva andalog es kozben mas noket nezeget. Az elegge redflag, sokan ugranak ra.
2021. márc. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
34%
Engem csak az adott része érdekel, ami tetszik. Ha jó a segge, akkor az. Maga az ember nyilván nem érdekel.
2021. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem fázik abban a rövid cuccban?

H lehet menni abban a cipőben?

Mm egész jó az alakja.

Bár ne szólalt volna meg.

Milyen szép szemei vannak.

Az a száj irtó fincsi lehet.

Tetszik a haja.

Szép lábak.

Nálam nagyjából ilyesmik szoktak megfordulni a fejemben

2021. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
13%
Arra, hogy ha lenne fölcsatolhatósa neki, mennyire jól meg tudná engem farkalni!
2021. márc. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
9%
Nekem rendszerint az, hogy milyen szép lehet a lába, puha a talpa, amit szívesen megmasszíroznék neki.
2021. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Oltár, rózsalugas, karikagyűrű, forradalmi hevület és lángoló életöröm.
2021. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nagyban függ attól, hogy a pasinak milyen a szexuális élete. Ahogy egy gyomorbajos ember egyfolytában az emésztésével van elfoglalva, ugyanúgy pasinak is, ha nincs rendben tartva a cerka, folyamatosan ilyenen jár az agya.

Más kérdés, hogy aki amúgy rendben van, az is megnézi a nőket, de abban semmi szexuális indíttatás nincs, csak egyfajta atavisztikus kényszer; a férfiaknak évmilliókon keresztül naprakész információkkal kellett rendelkezniük a környezetükben előforduló ivarképes nők státuszáról.

2021. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
66%
Pont most beszélgettem vagy félórát egy 40-es nővel. Póló volt rajta, meg egy cicanadrág szerű valami. Hogy mire gondoltam közben? 🤪 A pisi és kaki szexen kívül mindenre. El is kellett mennem gyorsan kiverni😄
2021. márc. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Például arra, hogy mit tudnék kezdeni vele az ágyban 🤷‍♂️
2021. márc. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!