Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagy a korkülönbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy a korkülönbség? Ha mindketten szeretik egymást és bejönnek egymásnak akkor nincs ezzel gond nem?

Figyelt kérdés

Én 19 vagyok ősszel 20,a lány 15 éves de eddig úgy néz ki működni fog a dolog meg am is ő érettebb külsőleg,belsőleg én meg pont hogy fiatalabbnak nézek ki meg belsőleg se vagyok épp felnőttes:D

Így működhet a dolog nem?

Én nagyon szeretem őt és ő is 90% hogy többet érez irántam mint barátság csak benne lassabban alakulnak ki az érzelmek de ha működni fog akkor nem számít hogy 4,5 évvel fiatalabb nem?


2010. aug. 18. 02:05
 1/6 anonim ***** válasza:

hát, hogyha mindketten szeretnétek akkor igen :)

csak vigyázz, mert lehet, hogy az ilyen kislányok nem érettek a szexre és esetleg sokat kellene várnod. bár az is lehet, hogy már nem szűz... mi világban....

de amúgy szerintem nem vészes, ha agyilag egy szinten vagytok. viszont sose éreztesd vele, hogy te idősebb vagy, esetleg őt hülyébbnek tartod mondván, "mert ő kicsi".

L18

2010. aug. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*mai
2010. aug. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

02:17

Minden rendben lessz:)Én várnék rá több hónapot is ameddig csak kell hiszt tiszta szívből szeretem őt:)Am én szűz vagyok és valszeg ő is az mert 1 barátja volt előttem 1 vagy 2 hónapot voltak eggyütt így remélem hogy az elsők leszünk egymásnak:)

2010. aug. 18. 02:46
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz ez a korkülönbség, egyáltalán. pláne azok után amiket írtál. láttam én ennél már durvábbat is...
2010. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

szerintem nem probléma...főleg hogy ha tényleg ennyire szereted,amennyire elmondod(én is örülnék ilyen pasinak :D )...

ja és bátorításként én majdnem egy évig voltam együtt a 6 évvel idősebb barátommal =)

úgyhogy hajrá =)

14/L

2010. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nagy. Köztem és leendő barátnőm(?) között valamivel több mint 4 év korkülönbség van, de egyikünk sem érzi azt, hogy emiatt bármi probléma is adódhatna. Szóval hajrá! ;)
2010. aug. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!