Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki nagyon anyagias tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nagyon anyagias tud változni?

Figyelt kérdés

Együtt élünk egy ideje,most költözés előtt állunk és 2 havi kauciót kellene fizetni. Mivel a páromnak milliós fizetése van és az enyém az ő fizetésének kevesebb,mint egy ötöde, így jelenleg ezt nem tudom megengedni,számítottam a segítségére. (Egyébként az albérletet minden hónapban felezzük és bár többször ő vásárol itthonra,van,hogy én is beszàllok)A kérésem egy nagy vita követte, mert szerinte,előbb le kellene mondanom a saját igényeimről a hónapban(pl.hogy vegyek magamnak bármit)és előbb egy havi kauciót és egy havi lakbért kellene fizetnem. Ő ad magára, rendszerint én kísérem vásárolni, tőlem pedig ilyet kér,nekem ez nagyon rosszul esik mert nem arra akarok dolgozni,hogy semmit se engedhessek meg magamnak,egy fodrászhoz ne tudjak elmenni, azért,hogy neki magára minél több jusson

Nem mellesleg közös jövőnk lesz, mert babát várok


2021. márc. 3. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kár ide a gyerek...
2021. márc. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, sajnállak kérdező. Nekem mint egy külsős személynek, az jön le, hogy nagyon fontos kérdésekben máshogy gondolkoztok. Egy biztos, az emberek nem változnak, ha mégis azt csak magukért. Nem fog a párod másként gondolkozni ebben a kérdésben. Ugye, ő jóval többet keres mint, te de elvárja a párod, hogy mondj le az igényeidről mert neked is ki kell venned a részed. Ő addig költ magára, te meg nem állhatod a saját igényeidet a pénzedből mert kell a közösbe. Hol van az egyenlőség? Mert úgy tűnik a ti kapcsolatotokban te vagy a kiszolgáltatott, ő meg az “úr a háznál”. Ennek fejében te az ő gyermekét várod, ami valljuk be szintén egy kiszolgáltatott helyzet. Főleg ha nem fogsz tudni dolgozni. Akkor hogyan fogsz beszállni a közösbe? Nem fog semmibe sem venni. Nagyon nagy baj van. Nagyon sürgősen beszéljetek a dolgokról, egymással!! Mert szerintem, itt kapni fogsz ilyen-olyan tanácsokat de ezt nektek kell tisztázni. Minden esetre, kitartást a továbbiakban!
2021. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!