Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy vagyok a barátommal mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy vagyok a barátommal mint az exemmel. Hogyan vetkőzzem ezt le?

Figyelt kérdés

Szóval az előző barátommal rengeteget hülyültünk, tudtam rola mindent, amikor mond valamit azalatt mit ért, félszavakbol is értettük egymást, tudtam általában mire mik a reakcioi, mikt tetszenek nem tetszenek neki, mit miért csesztem el a szemében, mi az amivel viszont vonzom és leveszem a lábárol, teljesen azonosultam is vele, azaz egy huron pendültünk, egy hullámon voltunk.

Mintha ketten lettünk volna egyet.


Sacc 2 éve vége, azaz 2 évig nem volt komoly kapcsolatom utána. Csak olyan futó.

És most lett.

És a mostani sráccal minél jobban alakul, minél közelebb kerülünk egymáshoz, minél jobban elmélyülnek a dolgok, én észrevettem magamon, hogy ösztönből tudattalan is, de annál jobban ugy járok vele, mint az exszel.

Azzal vonzom(ill akarom vonzani)amivel őt, azokra a dolgaimra ügyelek, es fogom vissza magam, amik neki nem tetszettek, ugyanazokat a reakciokat várom, ugyanazokra a szitukra, amikben az exszel voltunk, reflexszerűen úgy viselkedem vele, ahogy az exemmel.

És a tetejébe tudom, hogy az exem nem kicsit, hanem Nagyon szeretett engem és de még ezt is rávetitem a mostanira, hogy azt veszem észre magamon, hogy azt hiszem a mostani nagyon szeret engem! Holott ezt nem tudom még valojában racionálisan megítélni mert ő nem az ex! Nem ismerhetem úgy, mint az exet. Nem az van köztünk ami az exszel volt!


Sokszor csalódom is a reakcióin. Dehát johogy másképp reagál, mert egy másik ember.


És mivel néha megütközik egy egy reakciomon ami az exnek pozitiv volt de neki negativ, igy zavar hogy valojában amugy nem is vagyunk egy hullámon, mivel alakulo kapcsolatban vagyunk, nem is lehetünk azon.


Magyarán a beidegződött reflexeimen tul kéne valahogy lépnem és az uj srácot teljesen tiszta lappal figyelni. Tanulni azokat neki mi jo mi nem mi tetszik mi nem, azokat jol venni jol lereagálni.


És nem tudom hogyan helyezzem át a fókuszt.

És tartok attol hogy erre rá is mehetunk ha a reakcioim személyem az exszel kompetens és nem Vele!

Nem tudok majd vele egy hullámra jutni igy.



#black flash
2021. márc. 3. 17:14
 1/6 A kérdező kommentje:
*back :D
2021. márc. 3. 17:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet off, de ha ennyire működött a másikkal, miért lett vége?


Szerintem te fejben még mindig az exeddel vagy. Azt kéne tudatosítani, hogy az a Józsi volt aki a babfőzeléket szerette, ez meg a Sanyi aki a töltött káposztát.

2021. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És hogyan tudatositsam?


Az ex külföldi en meg hazaköltöztem. (Ez hosszu sztori nem releváns a kérdéssel)Ő nem tud ide jönni/itt élni, mert magyarul sem tud es nem tetszik neki a gazdasági helyzetünk sem szoval nem is akarna ide jönni.

2021. márc. 3. 18:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát a tudatosítás....nehéz dolog.


Csak azért kérdeztem az exet mert lehet még nem vagy túl rajta.


Próbald meg kiverni a fejedből, mármint persze nem mondom hogy felejtsd el örökre mert nem is kell, csak jó lenne ha valahogy az agyad mélyebb rétege is felfogná hogy ő nem az ex.


Beszélgessetek sokat, legyetek együtt sokat, rngedd hogy elmélyedjen. Jobb ötletem sajna nincs de hátha másnak lesz:)

2021. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Kezdek rájönni hogy ez lehet a srác miatt van. Talán ő maga blokkol.

2021. márc. 3. 23:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Abban hogy rá tudjak nyitni..
2021. márc. 3. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!