Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Ha azt állítja egy pasi hogy új helyen, nehezen tud el aludni, és csak pár órát képes aludni melletted, és hajnali 5ora körül mindig haza megy aludni és azzal jön adjál neki időt hogy meg szokja a helyet mert majd sikerülni fog címszóval.


És az anyukájával lakik, és folyton baja van a távhős lakásban a meleggel, és emiatt neki ki van nyítva az ablak hogy jó legyen neki.


A barátainak nem mutatott be pedig már december óta ismerjük egymást, és furcsán gondolkodik pár dologról, pl számára nem gond ha valaki nem mindenben őszínte és kegyes hazugság párti hogy a másik embert ne bántsuk meg címmel gondolkodik. Engem meg arra neveltek hogy akkor is legyen őszínte ha meg bántok másokat mert jobban fáj, ha kiderül bármikor is, hogy füllentettem mintsem. Mert az őszínteség fontos mert az add egy bizalmat a másik íránt, még ha bármit is tesz de legalább tisztel mint embert hogy nem hazudik és ezt nem szabad elveszíteni szerintem.


Nektek volt már hasonló tapasztalatotok ilyen téren?

Akik nehezen alszanak el, új helyen mennyi idő után tudtatok el aludni másnál hány honapba került?



2021. márc. 16. 11:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is nehezen alszok el új helyen, de ha valaki érdekel, akkor értelemszerűen vele akarok lenni.


Egyébként meg, mik ezek a kérdések rendszeresen? Minden nap jönnek olyan kérdések, ahol gyakorlatilag elszidják az emberek a párjukat és teljesen negatívnak állítják be. Akkor meg, mi a tökömért vagytok együtt?

2021. márc. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Nyafogós, finnyás szar.
2021. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen lejön a kérdésedből, hogy te ezt az embert nem szereted. Miért hitegeted szegényt?


(Én is borzalmas alvó vagyok, 20+éve külön alszunk a férjemmel a különböző igények miatt (neki meleg kell és sötét, nekem télen is nyitott ablak és kislámpa), soha semmi gondot nem okozott ez soha köztünk. Sőt, sokkal kevesebb a konfliktus, mióta így alszunk.)

2021. márc. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Ez most komoly, hogy hajnali 5kor hazamegy?
2021. márc. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen komoly mert este 8-tól hajnali 5ig korlátozás van ugyebár. És nem tudom hogy most ez mi az anyjánál nem meri fel vállalni hogy máshol alszik vagy mi a valódi ok, és nem tudom mennyi idő lenne, hogy meg szokja nálam a dolgokat.

Avagy ez annak a jele hogy ez csak össze járogatos sex kapcsolat lenne? Tanácstalan vagyok ebben.

2021. márc. 16. 12:18
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy ti hajnal 5ig nem alszotok? Vagy akkor már minek kelti fel magát? Ő hánykor kel egyébként, megéri egyáltalán haza utaznia és ezzel megszakítani az alvást? Elég érdekes ez nekem.
2021. márc. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
2 busz megállonyira lakik csak tőlem, és fel kell magától mellettem 5körül és nézi az időt állítolag pár órát tud aludni mellettem szóval én se értem én is furcsálom az egészet ebben nincs tapasztalatom hogy most mi van?
2021. márc. 16. 12:31
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Van pár ötletem:

- nem akarja nálad elintézni a reggeli nagy dolgát

- tényleg nem tud aludni nálad

- megszokta az otthoni reggeli rutint (pl. anyuci készíti a lekváros kenyeret)

- anyuci valójában kedves felesége és azt hiszi, hogy éjszakai műszak van


Tudod mit kéne tenned? Aludj te nála! Rögtön kiderül mi áll mögötte.

2021. márc. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta az anyukája öreg és furcsa és azért nem allhatok én nála, mert mondtam hogy én bárhol tudok aludni nekem ilyen bajom nincs.
2021. márc. 16. 12:45
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé kifogásnak tűnik az utóbbi.
2021. márc. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!