Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehetett ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehetett ennyire figyelni?

Figyelt kérdés

Olyan kezelést kapok, ami extrém módon legyengíti a szervezetem, és sokkal fogékonyabb leszek mindenféle fertőzésre, vírusra, baktériumra, ezért az orvos azt javasolta, hogy két hétig, míg ez az intenzív terápia tart, még a vásárlást is oldjuk meg házhozrendeléssel, és a velem együtt élő se mászkáljon. Ennek én nem örültem, mert noha magától se menne sok helyre a párom, nem akarom, hogy miattam a négy fal közé szoruljon.


Mindegy is, végül megbeszéltem ezt a párommal, aki maximálisan egyetértett vele, mondta, hogy támogat.

Erre mit ad isten, ma alá kellett írnia a szerződését a munkahelyén, és ahelyett, hogy bement volna, aláírta volna és jött volna vissza, 3 órát lazán bent volt, amikor pedig hazajött, annyit sem tudott mondani, hogy bocsi, hogy elfelejtettem.


Ez már a sokadik hasonló figyelmetlenség, és szerinte teljesen rendben van, az idegesít az egészben a legjobban.



2021. márc. 16. 16:29
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Annyit mondott, hogy sokszor távol ültek egymástól...
2021. márc. 16. 17:22
 12/23 anonim ***** válasza:
26%
Távol ültek---nahát, ez már mentség? Zavard el!
2021. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
70%
Sajnos nem elég sokszor távol ülni. Mindig távol kellett volna... Ha másért nem is legalább az életed miatt!
2021. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
És most mit vársz ettől a kérdéstől? Ha mindenki azt mondja, hogy helytelen volt, hogy bent maradt, akkor szakítasz vele? Ha problémáid vannak a pároddal, azt vele beszéld meg, ne névtelen fórumon kérjél önigazolást. Szóval a pasid figyelmetlen veled. Na, mit lépsz most?
2021. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Ha jól tudom ez az oldal arra van, hogy bármilyen kérdést feltegyek. Kíváncsi voltam, ti hogy látjátok ezt az egészet.


Többek között azért írtam ki, hogy megmutassam neki a reakciókat, hogy más is így látja-e.

2021. márc. 16. 17:34
 16/23 anonim ***** válasza:
81%

Idegen emberek reakcióival akarod igazolni az igazad? Rég rossz.

Ha a párod alapvetően egy empátia nélküli görény, miért vagy vele.

Ha viszont ez egy újkeletű dolog és nem sűrűn fordul elő, talán neked sem ártana némi együttérzést növesztened. Tudod egy ilyen betegség nem csak rád tesz ám terhet. Nem feltétlenül egy gonosz -szívtelen ember az, aki picit kimenekülne és a kollégáival merte kiereszteni a gőzt.


Te konkrétan egyoldalúan írtad le a történetet, de az ő szemszögéből meg semmit sem tudunk Pedig a te párod, neked tán ismerned kéne annyira, hogy tudd, milyen is valójában.

De hogy itteni véleményekkel akarj rá hatni....

2021. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a problémádra a megoldás, hogy az orra alá dörgölöd, hogy a gyakorin is azt mondták, hogy neked van igazad. Ettől milyen megoldást vársz? Legközelebb figyelmes lesz, mert a gyakori népe megszólja?
2021. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%

Elment és elfelejtette. Ha tetszik, ha nem, a legtöbb embernek van egy hétköznapi élete, amiből nehezen szakad ki. Nem azért, mert ártani akar vagy rosszindulatú, hanem mert ilyenek a berögződések. Ő elment, csinált a dolgát, mint bármelyik nap és egyszerűen így működött az agya.

Lett gond? Nem. Tök mindegy, hány órát marad ott, ugyanakkora az esélye abban a közegben, hogy összeszed valamit. A fertőzések nem állnak ott az órájukat nézve, hogy 3 óra után támadhatnak.


Milyen betegségről van egyébként szó? Nem lehet, hogy szimplán előled is menekülne már?

2021. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

De, rhadtul mindegy, hogy öt perc, vagy három óra.


Elég, ha kilép az ajtón és már összeszedhet valamit, most meg pláne.

2021. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
51%
"Legkisebb hiba is végzetes"... fejezd már be a drámát.
2021. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!