Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehetett ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehetett ennyire figyelni?

Figyelt kérdés

Olyan kezelést kapok, ami extrém módon legyengíti a szervezetem, és sokkal fogékonyabb leszek mindenféle fertőzésre, vírusra, baktériumra, ezért az orvos azt javasolta, hogy két hétig, míg ez az intenzív terápia tart, még a vásárlást is oldjuk meg házhozrendeléssel, és a velem együtt élő se mászkáljon. Ennek én nem örültem, mert noha magától se menne sok helyre a párom, nem akarom, hogy miattam a négy fal közé szoruljon.


Mindegy is, végül megbeszéltem ezt a párommal, aki maximálisan egyetértett vele, mondta, hogy támogat.

Erre mit ad isten, ma alá kellett írnia a szerződését a munkahelyén, és ahelyett, hogy bement volna, aláírta volna és jött volna vissza, 3 órát lazán bent volt, amikor pedig hazajött, annyit sem tudott mondani, hogy bocsi, hogy elfelejtettem.


Ez már a sokadik hasonló figyelmetlenség, és szerinte teljesen rendben van, az idegesít az egészben a legjobban.



2021. márc. 16. 16:29
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Először is: írtam a kérdésbe, hogy ez már a sokadik ilyen eset volt.


Másodszor: idegen emberek elfogulatlanul tudnak dönteni. Ez nem egy olyan sztori, amit többféleképpen lehet elmesélni, alátámasztja az is, hogy azóta 5x bocsánatot kért szegény a figyelmetlenségéért.


Az utolsónak és az az előttinek üzenem, hogy kívánom, hogy ha ők is túl vannak egy kemoterápián, meg egy immunszupresszív terápián, akkor hozzájuk is így álljanak ("dráma", meg "előlem menekül"). Ennyire rossz indulatú embereket tényleg csak itt lehet találni.

2021. márc. 19. 14:48
 22/23 anonim ***** válasza:

Ha beleírod a nyitódba, hogy kemón vagy túl, bizonyára mindenki megértéssel fordult volna feléd, mivel sokkal kézzelfoghatóbb, mint a "kezelés".


Ilyenek vagyunk, itt mindenki menő mérnök (de hogy milyen, az sosem derül ki), 800 feletti fizetéssel.


Jobbulást kívánok!

2021. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
én nem írtam bunkót, de ettől függetlenül felfújod. ha nem szeret a párod bszd ki. ha tudod hogy szeret talán neki is extra megterhelő. én így lennék, ha a szerettem ilyen beteg lenne. és van ismerősöm most kemora jár, és a párja ugyanúgy megy ide-oda, mert kell.
2021. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!