Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a legnagyobb hazugság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legnagyobb hazugság, amit még el tudtok viselni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 17. 00:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Szeretlek, sosem hagylak el.
2021. márc. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Már semmi. Volt egy kapcsolatom, ahol hazudott a lány. Ezután nem vagyok hajlandó semmiféle hazugságot elviselni és megbocsátani sem. Aki hazudik, az pótolható. Hazudni mindenki képes.
2021. márc. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Nálam is mint elsőnèl

Még most is megvan az a könyvem amiben az áll az extől, hogy "Mindig együtt♡"


Hát jah..aha. tényleg.lehet csak káprázik a szemem, de nekem nem ugy tűnik valahogy..

2021. márc. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Az egy dolog mit hazudsz, az sokkal fontosabb mit hiszel el.


A mindig együtt vagy a sose hagylak el szöveget el lehet ugyan hinni, de látni kell, hogy nem biztos, hogy működni fog. Egyébként ez azért nem hazugság, mert amikor ki lett mondva úgy is gondolta, aki mondta. Tehát nem hazudott max tévedett. A hazugság az, amikor pl megtörtént eseményt mondunk el másképp, mint ahogy megtörtént azért, hogy ne érjen bennünket hátrány.

2021. márc. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Tény h emelkedett állapotban könnyebb örököt esküdni, veszekedéskor meg soha többét.
2021. márc. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem szoktunk hazudozni egymásnak. Már 14 éve együtt. Előtte volt pár futókaland. A hazudozós senkiket egyből kiszűrtem, lapát.
2021. márc. 17. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%
Az utolsó tipikus. Aki ilyeneket mond, annál tényleg vannak hitelességi porblémák.
2021. márc. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Mi mem hihető ezen?
2021. márc. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt nem tartom hazugságnak, hogy valaki örök szerelmet ígér, aztán kiszeret belőlem, nem vagyunk gyerekek. Nyilván mikor mondja, akkor úgy gondolja. Legyen őszinte arról is, amikor kiszeret belőlem.
2021. márc. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondat biztos hazugság
2021. márc. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!