Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod minden szeretetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod minden szeretetet és törődést meg tud adni neked amire csak vágysz és mindenetek megvan a komfortos élethez, hogyan érintene, ha szembesülnöd kéne azzal, h olykor megcsal téged?

Figyelt kérdés

Minden jól működik közöttetek, közös érdeklődési körök, vélemények, életfilozófia, minden stimmel közöttetek. Jó a szex is, igazi szerető az ágyban. Egyben olyan mint egy igaz barát, akire mindig számithatsz, mindent meg lehet vele beszélni. Érezteti veled, h szeret, mély beszélgetések vannak közöttetek, bármiről lehet vele beszélni, támogat mindenben, lelki erőt nyújt neked. Úgy érzed, h ő a másik feled.. De egyetlen probléma van a kapcsolatotokban, időközönként találkozik mással és szexelnek is.

Hogyan dolgoznád fel ezt a kis hibát a kapcsolatban??



2021. márc. 20. 09:07
A kérdező szavazást indított:
mindenünk megvan, ami kell.. szeretem őt, ő is engem.. a megcsalásról igyekszek nem tudomást venni, ha egyszer ezen kivül minden tökéletes
rosszul esne de feldolgoznám a problémát, igyekeznék nem sokat gondolkodni rajta és mérlegelni, h a szakitással mit vesztenék
nehezen viselném, elgondolkodnék azon, h nekem ettől jobb jár, de nem keresnék céltudatosan mást, akivel alakulhatna egy még ennél is jobb kapcsolat
haragudnék, nagyon nehezen tudnám megbocsátani, és hiába igyekszik, eltünne a bizalom amit iránta érzek
nem tudnám megbocsátani, félre akarnék lépni én is valaki mással így egálban lennénk, de senkiért nem hagynám el
mélységesen haragudnék rá és lassan leépiteném a kapcsolatot addig amig mással biztosnak nem látszik egy új kapcsolat
kiakadnék hogy h lehet ilyen velem.. elköltözésen gondolkodnék és úgy tervezném h záros időn belül szakitsak vele
azonnal szakitanék vele és esélyt sem adnék a folytatásra.. nekem is van önbecsülésem és nem alázom meg magam
37 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Megcsalas = szakitas/valas


Lehet hogy szekely paraszt vagyok de ez azert nem olyan nehez nem?

2021. márc. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem barátom az az ember, aki elárul. Társnak végképp nem nevezném. Belátnám, hogy tévedtem a "párommal" kapcsolatban.
2021. márc. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

"De egyetlen probléma van a kapcsolatotokban, időközönként találkozik mással és szexelnek is.


Hogyan dolgoznád fel ezt a kis hibát a kapcsolatban??"


Aki így fogja fel, azt elhiszem, hogy nem érdekli. Azért sokan ezt nem kis hibának, hanem válóoknak tartják.

2021. márc. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
4%
hello, lehet en vagyok figyelmetlen de nem ertem, te vagy a no, vagy a ferfi ez lenyeges kulonbseg, visszont ha gondolod irj ram privatba, hasonlo dolgokban van tapasztalatom, segitek 😀
2021. márc. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

hát hogyha ezt titokban csinálná akkor az nettó átverés, arra meg nincs szükségem

hogyha viszont ilyennek ismerném meg alapból és a tudtommal csinálná akkor lehet nem is zavarna annyira és képes lennék elfogadni

2021. márc. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Az árulás nem kis hiba. Ha valaki elárul, az nem a társam, nem a barátom. Ha a párom tudja, hogy nekem fáj, ha ezt csinálja, akkor nem társ. Pont.

Amúgy én bizonyos körülmények és feltételek mellett belemennék a nyitott kapcsolatba, de ehhez az kell, hogy ne a hátam mögött intézzen dolgokat a másik, hanem legyen tartása és gerince, és mondja meg, hogy mire vágyik, és nézzük meg, tudunk-e mindkettőnk számára megfelelő megoldást találni. De ha hazudik, azon nincs mit mentegetni, takarodjon a fenébe.

2021. márc. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Ez azért nem érvényes, mert ha közös a véleményünk és életfilozófiánk, akkor a megcsalás szerinte is a legnagyobb gerinctelenség. Tehát nem csak azt kéne zsebre tennem, hogy megcsalt, hanem hazudozott is és nem vállalta fel önmagát, az igazi véleményét a kapcsolatban.

Én őszinte vagyok és ezt várom a partneremtől is. Nyilván instant szakítás, ez nem is vitás.

2021. márc. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalás nem egy "kis hiba", hanem a bizalom és szeretet teljes elárulása. Ha szeretne és tisztelne, akkor nem verne át és nem okozna szándékosan fájdalmat.

Azonnal szakítanék és borzasztóan fájna, hogy akit így szerettem, az így hátba szúrt. Biztos időbe telne, mire ismét nyitott lennék egy új kapcsolatra, felőle viszont hallani se akarnék többet.

Egyébként kiemelném a #7-es válaszát, ugyanis ha valóban azonos világnézeteink lennének, meg se csalna.

2021. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Rám egy ilyen kis hiba miatt gyógyszerek és műtétek sorozata vár, ugyanis a kedves párom meg is fertőzött egy nem éppen komolytalan nyavajával. Azonnali kuka természetesen.

Számomra onnantól kezdve a megcsalás nem csak olyan szempontból árulás hogy bár megígérte, hogy nem teszi, mással dug, hanem hogy ezzel megborítva a monogám szexuális életet, az egészségünket is kockára teszi. Vagyis az enyémet, mert mint általában, esetünkben is ő csak hordozó volt. (Ja, és sok fertőzés ellen az óvszer se véd mielőtt elkezdesz kapálózni)

Aki pedig nemcsak hogy az egyezségünket (monogámia, hűség), de az egészségemet is csúnyán mondva telibe fossa, az a szememben egy undorító véglény. 😁

2021. márc. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Oké, és neked is oké, ha olykor én is félremegyek? Hiszen csak egy kis aprócska hiba. Vagy fordítva már nem tetszene a dolog? Ember.

Nyilván, ha megbeszélitek a nyílt házasságot az oké. De ha nem ebben egyeztetek meg és megcsalod az eléggé gáz. Utána kis hibának beállítani...

2021. márc. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!