Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem miért bánik másképpen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem miért bánik másképpen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel barátság extrákkal vagyok, de nem én vagyok neki az egyetlen ilyen lány, hanem van mellettem egy másik is.

Viszont azért a lányért, kocsival el megy érte,én értem csak egyszer jött el, és vitt fel magához, azóta viszont feszt arra kér, hogy busszal menjek fel hozzá és azért nem jön értem, mert alig van benzine és mert haladni akar a dolgaival, és neki az sok idő lenne oda vissza kocsikáznia miattam.Egyszóval mindig van kifogása miért menjek busszal mert neki az könnyebb lenne úgy címszóval, mert amíg én utazok addig ő haladni tud, több ideje marad a dolgaira stb.

A másik lányért viszont folyton el megy, kocsival és haza is viszi, azt meg hogy miért. és neki miért nem mondja ugyan ezeket arra azt mondta semmi közöm. És azt meg hogy ő sose buszozik az meg véletlenül kicsuszott neki mikor össze vesztem vele, azon nekem mennyire elegem van 1órát buszoznom miatta és unalmas és fárasztó is nekem, és hogy mással is így bánik e stb.


Szóval nem értem, más lányért miért megy el szívesen kocsival, én értem pedig miért nem?



2021. márc. 21. 15:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert abba a lányba szivesebben ürit a fiú,te az üritő listán legalul helyezkedel el, de ha házhoz mész azért beleférsz.


Nagyon alacsony az önbecsülésed kislány.

2021. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Ez a kapcsolat barátság extrákkal, magyarán semmiféle felesőssége nincs, hisz néha összejártok. Én nem pártolom az ilyet, de aki belemegy az csinálja. Ezzel viszont te akaratlanul is elfogadtad azt, hogy nem járkál érted, nem kezel barátnőként, stb. A másik lányért ezzel szemben elmegy. Lehet ő jobban számít neki mint te.
2021. márc. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Pedig a másik lány se a barátnője, fel válalta hogy van mellettem egy másik lány is, de ő nem a csaja, csak vele is össze jár címszó.
2021. márc. 21. 15:26
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt honnan tudjuk? Lehet az a lány közelebb lakik, mint te. Az is lehet, hogy jobban érdekli, sőt lehet többet is érez iránta. De az biztos, hogy ezt a pasit, te nem nagyon érdekled.
2021. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondtam, hogy a másik a barátnője. Azt mondtam, hogy jobban számít neki.
2021. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy másik pasit.

Ezt meg hagyd a fenébe.

N29

2021. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Nehéz,mert a legtöbb pasi is mind csak laza kapcsolatot akar az a baj.

Mintha a mai pasik, mind félne egy monogám komoly kapcsolattol olyan.

És ha találnék is egy másikat, annál hogy érjem el, hogy úgy bánjon velem, hogy rendesen és ne pedig mint ez a pasi teszi hogy buszozgassak hozzá mert ő haladni akar a dolgaival címszó? És kocsi gyorsabb mint egy busz, nekem hosszabb idő ő hozzá oda vissza busszal, de nekem érjen meg a dolog, de neki nem éri meg értem vezetnie.

2021. márc. 21. 15:37
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolatot keress, ne olyat ahol csak összejártok. Ez a pasi elmondta, hogy csak barátság extrákkal van, akkor ne is várj többet.
2021. márc. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem elérni kell, hanem olyannal összejönni mindegy, hogy komoly vagy laza kapcsolatra, aki normálisan bánik veled!
2021. márc. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Kevésbé tetszel neki, messzebb laksz, nem vagy olyan fontos neki, mint a másik lány. Ez a 3 leggyakoribb ok. De emiatt ne érezd rosszul magad, mert nem vagy kevesebb, csak sok a buta ember, aki nem képes tisztelni az embertársait és korrekten kezelni az ember kapcsolatait.
2021. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!