Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin nap? Kicsit másképpen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap? Kicsit másképpen?

Figyelt kérdés

Én azon emberek táborát erősítem, aki nem rajong a valentin napért. Valahogy nekem mondva csinált kommersz ünnep.


De ahogy közeleg egyre jobban érdekel, hogy mások mivel lepik meg a párjukat ?? Elég hazafele a sarki virágosnál és a kis ABC-ben rózsát és egy doboz csokit venni, vagy óriási összeget kell elkölteni ? Ti mit gondoltok ??


Az utóbbi években Te mivel lepted meg a párod ?



2015. jan. 31. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek.


[link]

2015. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmivel mivel nincs:D 21 és eddig se volt, de mindig vettem magamnak táplálékkiegészítőket, kondis cuccokat:3
2015. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én tavalyelőtt, még valentin nap előtt két nappal adtam öt szál rózsát kedvesemnek azzal a kijelentéssel, hogy "csak azért, mert valentin nap lesz, még nem foglak jobban szeretni, mint máskor, tessék virágot bármikor kaphatsz tőlem!". Nagyon örült neki.


Majd valentin napon kicsapta a hisztit, hogy mi az, hogy olyan nap, mint a többi, igazán megtisztelhetném valami aprósággal.

2015. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem tartottam sose, tavaly valentin napkor még nagyon kezdetleges volt a kapcsolatunk. Küldött egy sms-t,hogy boldog valentin napit. Édes volt, én nem is gondoltam rá (mármint a valentin napra,nem a barátomra).


Idén valentin nap előtt jövünk haza egy közös utazásról. De annak nincs köze a valentin naphoz, csak pont így jött ki.


Egyénként konkrétan a valentin napot nem tartjuk. :)


25N

2015. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem tartottam eddig soha, most idén elutazunk kettesben akörül, de ez nem direkt így volt tervezve. Viszont ha már így alakult, egy új fehérneművel meg fogom lepni.
2015. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!