Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után kereshetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kereshetem újra őt?

Figyelt kérdés
Szeretném ha újra összejönnénk, de talán megijedne ha nem barátként közelednék, barátként kb mikor írhatnék neki?
2010. aug. 19. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
azt nem írod mióta nem beszéltek már....meg h egyáltalán ő akarna e a barátod lenni
2010. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő mondta, hogy legyünk barátok, ismerem őt, és komolyan mondta, kb 3 napja nem beszéltünk.
2010. aug. 19. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:

hát nemtom, én szakítás után 1 héttel már jöttem azzal, hogy kezdjük újra :P

erre ha 3 nappal előbb szólsz még belemegyek :'(

szóval sztem minél előbb annál jobb :P

2010. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szegény :s

Én csak attól félek, hogy ha most megmondom hogy érzek, akkor eltávolodna, ha pedig nem mondom meg, azt hinné minden oké, és a végén már túl késő lenne :S

2010. aug. 19. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:

hát igen, ez egy nagy dilemma

próbáld meg, hogy szólídan utalsz rá és nem olyan nyomulósan mondod..

sok sikert

2010. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!