Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fontosabb, párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb, párkapcsolat alatt is tanulni, fejleszteni magad, ezzel időt elvéve a párodtól, vagy ezeket feladni és vele tölteni minden időd?

Figyelt kérdés
Nyilván a kérdésem azokhoz szól, akik dolgoznak is mellette.
2021. márc. 22. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egy nagyon szép dolog, hogy minden időd a pároddal töltöd, de az élethez hozzá tartozik a fejlődés és haladás is ugyanúgy. Ha az életed úgy halad és attól lesz teljes, akkor bizony bele kell feccölni a plusz energiákat a tanulás és egyebekbe. És egy normális partnerrel ennek nem kéne problémát jelentenie.
2021. márc. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

mi az, hogy ‘idot elveve a parodtol’? 0-24 oraban egymas nyakan kell csungeni vagy mi? ennyi erovel a barataimmal se talalkozzak, mert ‘idot veszek el a paromtol’..

meg kell talalni az egyensulyt. nyilvan ha valaki minden szabadidejet tanulassal tolti es mondjuk rendszeresen emiatt mond le kozos programokat, az gaz, de nem az a megoldas, hogy semmi idot nem szansz magadra es az erdeklodesi korodre, mert egyreszt visszaut majd, masreszt nem egeszseges egymas szajaban logni nonstop. illetve a masiknak is szuksege van az en-idore, felnott ember ne legyen mar olyan eletkeptelen, h ne tudja magat a parja nelkul elfoglalni.

2021. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az egyensúly a lényeg.

De ekkora áldozatot senki sem érdemel hogy feláldozd a fejlődés lehetőségét valakiért aki nem biztos hogy életed része lesz, míg a fejlődés életed részévé válik.

2021. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szép is lett volna, ha 17 évesen abbahagytam volna a tanulást.

Szerintem ma piacképes akarsz maradni, akkor valamilyen formában folyamatosan tanulni kell.

2021. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igényem van a fejlődésre, tanulásra, folyamatosan "benne vagyok valamiben" (jelenleg hosszabb ideje viszont kapcsolatban nem), de nem tudnék olyannal együtt lenni, aki ebben nagyon más nézőpontot képvisel. Ha fejlődünk, és közben a kapcsolatunkkal is foglalkozunk, akkor az is fejlődik, változik, és egymásra sem ununk rá, mert folyamatosan hozunk be új szempontokat, ismereteket, meglátásokat- legalábbis szerintem.

Azt szem előtt kell tartani, hogy egy nap akkor is 24 órából áll, és nem lehet teljesen elhanyagolt sem magunkat, sem a másikat, sem a kapcsolatot - tehát valami értelmes keretek maradjanak meg, és akkor ez sokat adhat nekünk.


Akik 0-24 együtt vannak, az is lehet jó, ha mindkét félnek az az igénye - de csak akkor. Bár ez elég extrém példa, nem is tudom, van-e olyan pár, akik ezt tényleg őszintén boldogságként élik meg a kapcsolat nagyon friss szakasza után is.

2021. márc. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi együtt fejlesztjük magunkat. Eleve az aki a saját fejlődését háttérbe teszi a kapcsolat miatt, az nagyon nagyon rossz döntést hoz. A párod olyan h másnap lehet nincs ott, de amit magadba teszel az egy életen át elkisér. A kapcsolat sosem lehet elsőszámú fókusz, az csak egy elköteleződés.
2021. márc. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!