Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kérdem tőle, hogy átmehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kérdem tőle, hogy átmehetek, igent mond, és később hiába kérdez rá, hogy mikor lesz ebből komoly dolog, nemet mondok, ennek ellenére nem utasít el végleg, meddig húzható ez?

Figyelt kérdés

Testileg kellünk egymásnak, de ő többet szeretne. Mindig elmondom neki, hogy nem vagyok kapcsolatra alkalmas, de valahogy elengedi a füle mellett.


F30


2021. márc. 23. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg meg nem elégeli ezt. Van akinél ez hosszabb, másnál rövidebb ideig tart.
2021. márc. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat, aki nem akar tőled többet.
2021. márc. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2: van olyan is, de neki nincs ilyen jó teste
2021. márc. 23. 10:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy kapcsolatra alkalmas?
2021. márc. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltam kapcsolatban, lusta vagyok. Nem szeretek úgy ugrálni, ahogy más fütyül. Illetve családot szeretnék, de hiába a sok kapcsolatmániás nő, szülni ők sem akarnak, szóval ez ilyen döntetlen, vagy nem tudom.
2021. márc. 23. 10:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél családot, ha lusta vagy és kompromisszum képtelen? Családban még több kompromisszum kell és önfeláldozás. Úgyhogy örülj, hogy nem szül neked senki. Aki meg ilyen lelketlen kefélésben benne van és ennyi elég neki, annak komoly kapcsolat nem is való.
2021. márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kicsit ellentmondásos vagy. Szeretnél kapcsolatot, családot, de lusta vagy.

Szerintem azért érzed ezt, mert még nem találkoztál a megfelelővel.

2021. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!