Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly párkapcsolatban első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly párkapcsolatban első szex előtt STD papír?

Figyelt kérdés

Mennyire sértő egy komoly kapcsolat elején arra kérni a barátnőmet, hogy közösen menjünk el némi betegség szűrésre?

Csók volt, de petting, szex még nem, és nem is akarok addig amíg nem lesz papír.


2021. márc. 15. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem sértő, ha nemcsak tőle várod el, hanem tényleg te is elmész.
2021. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nagyon felelősségtudatos dolog ez tőled!


Tőlem ugyan még nem kértek ilyet, és valószínűleg meglepődnék, de ha elmagyaráznák miért, akkor belemennék. Szerintem te is tedd ezt. Legyél őszinte és mond el miért akarod!

2021. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon fura lenne.

Mármint amúgy értelek, hogy neked ez fontos, és ebből a szempontból nem fura.

De ha a valaki ezt kérné az elején, az jönne le hogy kontrolkmániás és hipochonder, amit hosszú távon nem viselnék el, úgyhogy hagynám.

De vannak olyan nők, akik szintén ilyenek, hátha kifogod.

2021. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Felvonnám a szemöldököm, de belemennék, sőt, örülnék neki valamilyen szempontból. Persze elvárnám a másik féltől is. A nőgyógyásznál eddig is nagyjából körbevizsgálnak évente, jártam hiv teszten is az egyik haverommal szolidaritásból, van bennem kis hipochonderség ahhoz, hogy engem is megnyugtasson az ilyesmi újra és újra... Szóval miért is ne?
2021. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen nem létezik a kapcsolatok 99,9%-ában.
2021. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Alapvetően nincs ezzel probléma. De számomra fura, hogy komoly kapcsolatnak nevezed úgy, hogy még szex sem volt, szóval valszeg amúgy sem egymást keresnénk.
2021. márc. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnám, hogy előttem sok pasija volt, akkor lehet hogy kérnék. Bár ilyen szempontból a pasik jobb helyzetben vannak, ők sokszor tünetmentesek, nőknél azért szokott lenni viszketés/folyás/fájdalom, ami zavarná, és kezeltetné.
2021. márc. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Nekem fura lenne, de nem lenne sértő. Mikor még ne mvolt párkapcsolatom, sokat gondolkodtam is ezen, hogy majd elmegyünk szűrésre stb, aztán nem így lett. A férjem volt nekem az első, ő nyilván nem kérte tőlem, hogy menjek el szűrésre, nek ivolt előttem kapcsolata, de csak komolyak, így én sem kértem tőle.
2021. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon csodálkozom a válaszokon. Talán 18 évesen még nem olyan nagy dolog, de 30 körül már nagyon sok mindent összeszedhettél (az ex-partnereid ex-partnereitől, stb.), szóval ALAP, hogy tesztelsz!

Az első két partneremnél még én sem gondoltam erre, aztán egy nőgyógyász jól megmosta a fejem, és azóta mindig "lepapírozzuk" az első óvszer nélküli szexet:)

2021. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van, nekem egy műtétbe került a dolog HPV miatt... Azóta rendszeresen járunk szűrésre és ha még egyszer szingli lennék, akkor én is csak szűrés után csinálnék bármit is. Ne felejtsd el a HPV-t külön kérni az STD mellé, mert alapjáraton az nem tartozik bele. Pedig jó kis méhnyakrákot lehet tőle kapni...
2021. márc. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!