Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen ember az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek egy olyan kapcsolatról, amiben:

- nincs tisztelet, veszekedés közben folyamatos sértegetés,csúnya beszéd ( hülye vagy, idióta vagy, neked beteg a fejed, én szememben nem vagy nő, sunyi haszonleső vagy (de ez nem igaz :( )

-társkereső oldalakon való részvétel a kapcsolat alatt

-ha vmi nem úgy alakult kettőnk között, tegyük fel szót tettem vmiért, rögtön szakít

- képes napokig haragudni olyan apró dolgok miatt amit mások megtudnak beszélni

-szeretet megvonással büntet ( nem lehet hozzá szólni, hozzábújni, és semmi más) napokig!!

-szerinte egy nőnek a konyhában a helye, és az ő igényeit folyamatosan ki kell elégíteni

-mindig eléri, hogy engem állítson be hibásnak, és mindig el is éri hogy én kérek tőle bocsánatot. Egyszerűen elhiteti velem, hogy velem van a baj

-Amikor a kedvére teszek, akkor tökéletes minden. De ha valami nem úgy van, nem az elvárásai szerint cselekszem, akkor borul minden, jön a szakítás, jön a megalázás (volt hogy lehúzta a wc-n az ételt, csak mert nem ízlett neki)

-nem látja be a hibáit, képtelen az én szemszögemből nézni dolgokat

-volt, hogy teljesen egyértelmű dolgokat tagadott le


Legutóbbi nagy kiakadások, csak hogy példákat említsek:

-megkérdeztem, hogyan képzeli el az életét 5 év múlva? -> szakított, mert hogy ne kérdezzek hülyeséget

-rossz helye volt a kézkrémem-> szakított, nem igaz, hogy nem értem meg hogy annak nem ott van a helye

- a fürdőkád "rossz" oldalán voltak a tusfürdős flakonjaim -> szakított

- pizzarendelés, kértem rendeljen, nekem még volt egy kis dolgom, nem rendelt, mert ő most "nyűgös". Rendeltem, neki az a pizza nem tetszett, dobálózott megint szavakkal. Megkérdeztem miért kell hisztizni? "Ez hiszti?? akkor szakítok már véglegesen" Azóta semmi hír róla.


Egyébként a külvilág felé csendes, visszahúzódó szégyenlős 32 éves srác. Én 31 vagyok.



2021. márc. 24. 12:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

9-es.

Valóban nem vagyok hülye, tanár vagyok, és igazad van az emberi kapcsolatokkal szemben nagyon gyenge a tudásom! Abszolut jogos amit írtál.

Ő pedig orvos, de a végzettséghez, és ahhoz, hogy milyen ember válik belőle semmi köze egymáshoz!! Így van.

2021. márc. 24. 16:00
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy már nem vagy vele.
2021. márc. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Csak szeretném megérteni, hogy mi jár ilyenkor az ilyen ember fejében? Hogy gondolkodik ez, milyen álomvilágban él?
2021. márc. 25. 09:56
 14/17 anonim ***** válasza:
De most ne haragudj, de te IS hülye vagy, ha vele maradtál. Majd jól megver, aztán utólag sírhatsz. Most lépj ki ebből.
2021. márc. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nincs már jelen az életemben :)

Pszichológiailag kezdtek el érdekelni az ilyen esetek.

2021. márc. 25. 10:30
 16/17 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy megértsd, neked is ilyen embernek kellene lenned.
2021. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Tök hamar túl lépett ezen az egészen. Miért tudnak ezek ilyen könnyen továbblépni...

Ráadásul Messengeren szakított dühében, még csak azzal sem tisztelt meg, hogy utána személyesen beszéljünk. Nekem ez így olyan lezáratlan.

Tényleg ennyit ér 4év együttlét?

2021. márc. 27. 14:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!