Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen ember az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek egy olyan kapcsolatról, amiben:

- nincs tisztelet, veszekedés közben folyamatos sértegetés,csúnya beszéd ( hülye vagy, idióta vagy, neked beteg a fejed, én szememben nem vagy nő, sunyi haszonleső vagy (de ez nem igaz :( )

-társkereső oldalakon való részvétel a kapcsolat alatt

-ha vmi nem úgy alakult kettőnk között, tegyük fel szót tettem vmiért, rögtön szakít

- képes napokig haragudni olyan apró dolgok miatt amit mások megtudnak beszélni

-szeretet megvonással büntet ( nem lehet hozzá szólni, hozzábújni, és semmi más) napokig!!

-szerinte egy nőnek a konyhában a helye, és az ő igényeit folyamatosan ki kell elégíteni

-mindig eléri, hogy engem állítson be hibásnak, és mindig el is éri hogy én kérek tőle bocsánatot. Egyszerűen elhiteti velem, hogy velem van a baj

-Amikor a kedvére teszek, akkor tökéletes minden. De ha valami nem úgy van, nem az elvárásai szerint cselekszem, akkor borul minden, jön a szakítás, jön a megalázás (volt hogy lehúzta a wc-n az ételt, csak mert nem ízlett neki)

-nem látja be a hibáit, képtelen az én szemszögemből nézni dolgokat

-volt, hogy teljesen egyértelmű dolgokat tagadott le


Legutóbbi nagy kiakadások, csak hogy példákat említsek:

-megkérdeztem, hogyan képzeli el az életét 5 év múlva? -> szakított, mert hogy ne kérdezzek hülyeséget

-rossz helye volt a kézkrémem-> szakított, nem igaz, hogy nem értem meg hogy annak nem ott van a helye

- a fürdőkád "rossz" oldalán voltak a tusfürdős flakonjaim -> szakított

- pizzarendelés, kértem rendeljen, nekem még volt egy kis dolgom, nem rendelt, mert ő most "nyűgös". Rendeltem, neki az a pizza nem tetszett, dobálózott megint szavakkal. Megkérdeztem miért kell hisztizni? "Ez hiszti?? akkor szakítok már véglegesen" Azóta semmi hír róla.


Egyébként a külvilág felé csendes, visszahúzódó szégyenlős 32 éves srác. Én 31 vagyok.



2021. márc. 24. 12:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még vele? Megaláz elég rendesen
2021. márc. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Istenem! -_- Miért a hülyéknek jut mindig nő?
2021. márc. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De miért mondja, hogy nem látom reálisan a dolgokat, amikor az ő viselkedése az irreális?
2021. márc. 24. 12:47
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem értesz? Emberi kapcsokatokra alkalmatlan egyén az embered! Tipli van nem kell az ilyennel foglalkozni ennyi! Hül.e haljon meg!
2021. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Jogos amit mondasz!
2021. márc. 24. 13:10
 6/17 anonim ***** válasza:
Neked biztosan megfelel, ha hagyod!
2021. márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

2,5 hete nem tudok róla semmit, szakított a fentebb leírt pizzás eset miatt :))

Csak önmegnyugtatás miatt tettem fel a kérdést.

2021. márc. 24. 13:43
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de aki iyen emberrel van/volt együtt, az egyértelműen ostoba.
2021. márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod alapján nem vagy hülye már ha a mondatszerkezeteket nézzük , viszont az élet emberbeli kapcsolatokban nem az iskola által elsajátított tudás lép érvénybe, ilyen szinten nagyon gyenge a tudásod .
2021. márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez nem ember, maximum emberi hulladék, a selejt kategóriának is az alja. Tiszted magad jobban annál, hogy egy ilyen szardarab viselkedését próbáld racionalizálni, egyszerűen csak vágd ki az életedből végleg és szóba se állj többet a fajtájával. Eléggé sérült lehetsz, ha ezt elviselted, azt javasolom dolgozz magadon és a gyógyulásodon, hogy legközelebb ne egy ilyen mellett köss ki.
2021. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!