Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez az érzés? Amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Amikor a szerelmemmel vagyok akkor úgy érzem jobb lenne egyedül lenni, mikor meg nem vagyok vele akkor meg annyira hiányzik és vele szeretnék lenni!

Figyelt kérdés
:(
2010. aug. 19. 21:47
 1/7 anonim válasza:

Se veled,sem nélküled.....

Ismerős......

Talán az is lehet,h izgalomra vágysz. V már csalódtál benne és igazán nem is szereted,csak bebeszéled magadnak.

Ha egyszer is gondoltál másra szex közben,akk nem vagy szerelmes.... gondolkozz el ezen.

2010. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szimplán idióta vagy:D
2010. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ 1.

2. te meg egy kib*szott nagy BUNKÓ!!!

2010. aug. 19. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, az elsőnek igaza van. Próbáljatok meg kis izgalmat vinni a kapcsolatba. Ha ez sem segít, tartsatok szünetet és ha közben egyre ritkábban jár a fejedben, vagy kezdesz más lányokra gondolni, akkor valószínű már nem vagy belé szerelmes, csak megszoktad őt, ezért hiányzik.
2010. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg idióta vagy :D
2010. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3. válaszolónak is köszi a választ, amúgy lány vagyok.

4. szimplán mehet a p*csába!! van elég bajom ne húzzatok fel ti is a k*rva vigyorgó szmájliaitokkal!!

2010. aug. 19. 22:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam.Egyszerűen nem értettem miért.

alig vártam, hogy megbeszéljük a randit, alig vártam, hogy jöjjön és mikor tudtam, hogy mindjárt itt lesz, már szerettem volna visszacsinálni az egészet.Ha azt mondta volna hogy nem jön, belehaltam volna.Mivel azt mondta, hogy jön így meg nem örültem csak rövid ideig.ha itt volt akkor meg nem volt érdekes, ha elment volna fájt volna.Azt akarta, hogy szenvedjen, hogy küzdjön értem?Nem tudom.Tényleg így utólag nézve nem minden szerelemnél éreztem ezt.A gyerekem apjánál nem volt így, az nagyon nagy szerelem volt.

2010. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!