Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből még egészséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még egészséges kapcsolat?

Figyelt kérdés

Eléggé éles váltásban jöttem össze a barátnőmmel. Jól érzem magam vele, de sokat gondolok a volt barátnőmre és idegesít, hogy nem tudok róla semmit...(letiltott)

Próbálok a mostani barátnőmre koncentrálni, azt hittem idővel elmúlik ez az érzés, de november óta nem szűnik.

Miért lehet ez? Már teljesen elbizonytalanodtam.

Tudom, hogy a volt barátnőmmel már nem működne, mégsem tudom kiverni a fejemből. Érdekelne mi van vele, mit csinál, van-e valakije....

Szerintem már nem szeretem őt, de akkor miért van ez?

El fog múlni? Van értelme még a barátnőmmel próbálkozni?

Köszönöm.

30/F


2021. márc. 29. 07:00
 1/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
74%
Nem látok bele exeddel való volt kapcsolatotokba. Nem tudom, hogyan lett vége, de igazából már irreleváns. A meglévővel foglalkozz inkább, és ne gondolj az exeddel. :))) Ki nem sz*rja le, hogy mi van vele? Van egy új kapcsolatod, éz EZ ami számít.
2021. márc. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ember elveszít valakit, aki korábban a legfontosabb volt az életében, akkor az illető egy lelki űrt hagy maga után, még akkor is, ha a szeretet már elmúlt. Az efféle veszteségek esetén egy gyász-folyamaton kell átesni az űr betöltésére, amely akár fél-egy évig is tarthat. Ennek a folyamatnak magadban kell lejátszódnia, s amíg ez meg nem történik, nem szerencsés dolog új kapcsolatba lépni sem, mert a feldolgozatlan múlt és a gyász megterhelheti ezt az új kapcsolatot. Az közkeletű tévedés, hogy egy új emberrel ez az űr automatikusan betöltődik. Mindenesetre azt tanácsolom, hogy ha anyagilag meg tudod engedni magadnak, akkor járj pszichológushoz, hogy a gyász-folyamaton átsegítsen, az felgyorsuljon, és új lelki egyensúlyra találj az elvesztett barátnőd nélkül is.
2021. márc. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1

Hát én nem tudom leszarni... Évekig a legfontosabb személy volt az életemben. Ő az egyetlen, aki igazán ismer. Nem olyan egyszerű leszarni és szembenézni azzal hogy olyan szinten elb@sztam,hogy ismerősi, baráti szinten sem akar velem kommunikálni.

2021. márc. 29. 08:27
 4/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Igen, ez így más kontextusba helyezi a dolgot. Ha nem vagyok indiszkrét, mi volt a baj? Miért lett vége?
2021. márc. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elég sok baj volt már. Nem igazán találom a helyem jó ideje az életben. Ez okozott pár problémát... Majd megismertem a mostani barátnőmet és jó volt kicsit kiszakadni a mindennapokból, de már rájöttem hogy a problémáim forrása nálam van, tök mind1 ki van mellettem. Szóval igazából ő dobott ki engem a barátnőm miatt és azóta nem állhatok meg előtte... Próbáltam már elnézést kérni és érdeklődni felőlem, de hallani sem akar rólam. Azt mondta, hogy idegen vagyok számára....
2021. márc. 29. 08:59
 6/10 A kérdező kommentje:
Érdeklődni felőle*
2021. márc. 29. 09:00
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Jaj, te aztán vastag bőrrel rendelkezel a képeden!


Szóval elhagytad a szerelmed hogy ‘megtaláld önmagad’, és jelenleg hülyítesz egy lányt, miközben számodra már érdektelen.

Mellette próbálsz visszakúszni az exedhez aki hálistennek nem hülye, és lexar. Na most te őt kidobtad, nem kellett, most meg hogy nincs, hisztizel mint a hülye gyerek akinek nem elég egy játék,neki mindkettő kell, de ha megkapja, már nem érdekli többé.

Remélem érted a hasonlatot.

Ha férfiként akarsz viselkedni, szakítasz a barátnőddel, mert jobbat érdemel ennél, az előző barátnődet pedig békén hagyod, mert végre leesik neked,hogy ez reménytelen.

A következő kapcsolatodban pedig már tanulva a hibáidból, megelőzheted ezt a helyzetet.

2021. márc. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem kértem savazást.

Ő dobott ki, nem elhagytam.

És azt kérdeztem, a mostani kapcsolatom műkődhet-e, el fog-e múlni, hogy a volt barátnőm jár a fejemben.

Nem azt, hogy mekkora bőr van a képemen.

Köszi.

2021. márc. 29. 12:22
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

,,ő dobott ki engem a barátnőm miatt"- a ,,hangsúly a barátnőm miatt"-on van! gondolom megcsaltad vagy párhuzamosan ismerkedtél vele... Továbbra is elcseszted, ha kéred a savazást, ha nem.


És ezt meg csak te tudhatnád, hogy működik-e a jelenlegivel, de nyilvánvalóan nem, és meg sem érdemled hogy működjön.

2021. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Akkor leszek tárgyilagos. Az elmondottak alapján nem hiszem, hogy lehet még ez működőképes.
2021. márc. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!