Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férfi féltékeny, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi féltékeny, az rendben van, mert egészséges féltékenység. Ha a nő, az megmérgezi a kapcsolatot. Hogy is van ez? Más se érti?

Figyelt kérdés

2020. júl. 9. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Ez így elég tág kérdező. Konkrét szitu kellene példaként, mert nem mindegy, hogy egyforma vagy eltérő szitukra gondolsz.

Ha pl a hapsi elmegy a 3 fiúhaverjával programozni és hisztizel, azzal megmérgezed a kapcsolatod. Ha te mész el a 3 fiúhaveroddal, az már valóban a gázabb kategória.


Szerintem fejtsd ki mire gondolsz.

2020. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha szórakozunk valahol és találkozom 100 éve nem látott ismerőssel/ baráttal/ osztálytárssal ( férfi ) és ad két puszit, megölel, megdicsér pl. Ezért kapom az ívet rendesen. De ha ő egy top ezres csajjal heherészik, vicceskedik, promózza magát, akkor én mit akakod ezen fenn?
2020. júl. 9. 15:12
 3/11 A kérdező kommentje:
Akadok*
2020. júl. 9. 15:13
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Nincs olyan, hogy egészséges féltékenység. Ha konkrét okot ad rá a másik (a régi baráttal való köszönés nem tartozik ide), akkor érthető, de akkor sem egészséges. Amelyik kapcsolatban nincs bizalom, az egy rakás szar, nincs rajta mit szépíteni.

Amit a párod művel, az pedig a klasszikus kettős mérce. Te tudod, hogy ilyen emberrel akarod-e összekötni az életed.

2020. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pontosan ugyanaz a kategória a kettő az elmondásod alapján.

Egyébként ezt a kettős mércét én is tapasztaltam, csak férfiként.

2020. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én soha nem megyek nélküle sehová, mert pont akkor nem tudja megoldani, hogy itthon legyen a gyerekkel. Persze, ha ő megy sörözni ( ahogy írtad )vagy céges összejövetelre, akkor nekem ez van. Pár éve már nem is hisztizek miatta. Beletörődtem, hogy anyaként ez nekem nem fér bele. Szóval nem piszkálom érte. Viszont mindig mondja, hogy menjél csak, hiszen mehetsz! , csak éppen nem segít, hogy a gyerekkel legyen.
2020. júl. 9. 15:24
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez így oké. A másik felé tiszteletlen szerintem, ha valaki egy foknál közvetlenebb. Ez áll a párodra és rád is. Mindkettőtöknek a jó ízlés határain belül kellene maradni és azt tolerálni.
2020. júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a férfi féltékeny, az rendben van, mert egészséges féltékenység. Ha a nő, az megmérgezi a kapcsolatot. Hogy is van ez? Más se érti?"


Ezt nem èrtenè más se, de nincs így. Nincs egèszsèges fèltèkenysèg, a fèrfi oldaláról sem. Az, hogy ezt sikerült belèd beszèlnie a párodnak, elèg sajnálatos. Már règ ki kellett volna állnod magadèrt.

Amúgy egy kis alattomos fèreg. Azèrt nem akar vigyázni a saját gyerekère, nehogy kitedd a lábad otthonról egyedül.... Más nincs akire bízhatnád? Barátnőd, testvèred, anyukád? Ha más nincs, akkor èn a helyedben intèznèk bèbiszittert, más csak azèrt is, ès lèpnèk egy estère, dèlutánra, akármire. Csak hogy lássa, ez már nem elèg, hogy visszatartson.

Ès ne hagyd magad megvetni ilyen manipulatív baronsággal, hogy neki szabad mert pötse van, neked még nem. Egyenlősèg van.

2020. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hasonló a helyzet. Ha én vagyok féltékeny, akkor le akarom korlátozni stb. Pedig csak egy exére vagyok, akivel nap mint nap találkozik és jópofizik a közös munkahely miatt, ráadásul telefonálgatnak is egymásnak. Bezzeg az én drága barátom. Valamelyik nap sétáltunk a Tescoban és kiakadva rám szólt, hogy még egy ilyen flörtölés és a bőröndöm fog otthon várni bepakolva. :D Azóta se tudom, hogy mit nézett flörtölésnek, mert a földet bámultam. Gyanítom esetleg elment mellettünk valami srác és mosolyoghatott rám? De nem tudom, én tényleg a földet néztem. :D Ez nem az első ilyen kirohanása. Mégis én vagyok a betegesen féltékeny, mert zavar az ex dolog...
2020. júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Engem is ez bosszant, hogy engem titulál féltékenynek, holott ő vehemensebben gyanúsítgat bárkivel, akivel együtt dolgoztam vagy akivel barátságos, mosolygós vagyok. Ilyen a természetem, de sosem vittem túlzásba.

Valószínüleg igazad van 8-as, én is erre gondolok. Amit szabad Jupietrnek...

Szemétség.

2020. júl. 10. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!