Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom legjobb barátja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom legjobb barátja az exe Baj ha idegesít?

Figyelt kérdés
A párom legjobb barátai közé tartozik az ex barátnője. Igaz hogy rég voltak együtt és nem sokáig, és már van barátja a lánynak aki szintén a társaság része de engem akkor is idegesít hogy volt közük egymáshoz. És ha meg említem a páromnak annyit mond hogy "ne kezd megint" vagy "fejezd be" vagy "mit csináljak vele ne beszéljünk vagy mi?". De szerintem engem is meg lehet érteni.. Ti mit gondoltok hülyeség ezen agyalnom vagy jogos az idegességem?..

2021. márc. 30. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Kezdj el barátkozni az egyik exeddel, megneznem a barátod fejet akkor..
2021. márc. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Hülyeség ezen agyalni. Nekem is van olyan exem, aki baráti társaságból lett, mi is hamar szakítottunk, és pont azért tudtunk barátok maradni, mert semmilyen érzelem nem volt köztünk. Egyszerűen beláttuk, hogy barátként elvagyunk, de párként nem, mert nem voltunk szerelmesek, nem vonzódtunk egymáshoz. Mai napig találkozunk, ő hozza a feleségét, én a férjemet, és soha, egyszer sem fordult meg a fejünkben, hogy úgy nézzünk egymásra. Az a kapcsolat egy ballépés volt.
2021. márc. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Igen, ez attól is függ, hogy ki miatt ér miért lett vége anno. De akkor tényleg, amit szabad Jupiternek...kezdj te is olyan csávókkal “csakbarátkozni”, akitől ugye nem kell tartania nyilván a barátodnak..:D vagy csak kérd meg, hogy gondoljon bele a fordított helyzetbe. Amúgy meg patthelyzet kicsit, mert ha régen és hamar lezárták a lánnyal a dolgokat, akkor neked nincs jogod a barátaitól elszigetelni, megfosztani, tehát neki teljesen jogos és nem aggályos beszelgetni azzal a lányal. Mindeközben a te érzéseid is abszolút érthetőek és helyénvalóak. Én nem is a lánnyal való kapcsolaton aggódnék a helyedben, hanem azon, ahogy lekicsinyli az érzéseidet és bagatellizál, nem hagyja hogy beszélj arról ami bánt téged. Gondolom nem arra kérted direkt, hogy szakítson meg minden kapcsolatot, hanem csak elmondtad hogy zavar. Az ilyennek teret kell adni egy kapcsolatban, hogy kibeszéhesd.
2021. márc. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%

Tudtad, amikor össuejöttetek, nem? Akkor meg mi a szarnak reklamálsz? Ha te az a típus vagy, aki ezt képtelen elviselni akkor miért nem magadhoz hasonlóval kezdtél? Ha én tudom valamiről, hogy nem fér bele, akkor nem állok össze olyan emberrel, akivel ebből folyamatos konfliktus lenne.

Ha ebben a kapcsolatban akarsz maradni akkor szakadj le a témáról és fel se hozd többet, eleget hisztiztél róla, rendezd le most már magadban. Ha meg ennyire zavar, akkor tudod hol az ajtó.

2021. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves négyes válaszoló. Nem, nem tutdtam róla amikor össze jöttünk. És már ne is haragudj de valahogy nem tudok le szakadni a témáról amikor a csaj fogja magát és mindenki előtt csak úgy át öltözik. Kérlek szépen egy felnőtt nő több férfi előtt csinál ilyet?
2021. márc. 30. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Két lehetősöged van:

1,elfogadod a helyzeted,hogy az ex a legjobb barát.

2,nem fogadod el,és ezért szakítasz a pároddal

Harmadik lehetőség nincs.Elvárhatod,hogy ne barátkozzon vele,de a leírtak szerint ez felejtős.Neked kell döntened.

2021. ápr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!