Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet megtudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet megtudni, hogy nárcisztikus e a férjem?

Figyelt kérdés
2021. márc. 30. 10:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Megnézed, mit jelent a szó, és végiggondolod, hogy azok a dolgok jellemzőek-e rá.
2021. márc. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Szakember tudná diagnosztizálni, bulvártudással rendelkező laikus max találgathat.
2021. márc. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#1 szerintem azért nem ilyen egyszerű a dolog.
2021. márc. 30. 10:56
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem ilyen egyszerű, ezt szakember tudja pontosan megállapítani, de attól tényleg utánaolvashatsz a témának
2021. márc. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Olvastam, ezért merült fel bennem a kérdés.
2021. márc. 30. 11:08
 6/21 anonim ***** válasza:
33%
Mi a különbség egy nárcisztikus és egy elkényeztetett önző g@ci között?
2021. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Mélyítsd el a tudásodat a nárcisztikus témakörben. Ne csak a webbeteg oldalt kövesd, hanem olvass rengeteg szakirodalmat, nézz, hallgass meg videókat a témában, akár külföldit is.


Valós, megbízható diagnózist valóban csak pszichiáter adhat, viszont nagyon ritka, hogy a nárcisztikus személyiségzavarral rendelkező emberek orvoshoz fordulnak. Inkább az szokott megesni, hogy ha valamelyikük bűncselekményt követ el, akkor az igazságügyi pszichiáter kideríti. Ám nem minden nárcisztikus bűnöző, szóval a legtöbbször rejtve marad.

2021. márc. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Bár ahogy olvastam, néha elgondolkoztam, lehet velem van baj.
2021. márc. 30. 11:15
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mesélj már, mi miatt gondolod, hogy az lenne? Csak úgy nem fordul ez meg az ember fejében
2021. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Annak kell lennie, amit ő mond. H neki ez az jár, mert megérdemeli. Ellenben én nem érdemlek meg egy két óra pihenést sem. Én egy életképtelen semmi vagyok nélküle. Én semmivel nem késhetek vele ellentétben, aki így gondolja, akkor jön megy, mikor neki jól esik. Ilyesmi.
2021. márc. 30. 11:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!